All Hot FilterFilter0
Nor YC
Nordstrand U19
Holmen U19 1
FT 6 0
HT1-0
10-3
Nor YC
Gneist U19
Nordhordland U19
FT 3 1
HT0-0
FT 3 1
HT1-1
8-2
SER CUP
Crvena Zvezda [1] 1
Partizan Belgrade [3] 3
FT 0 1
HT0-1
2-4
BUL D1
Etar [7] 3
Slavia Sofia [9] 3
FT 2 0
HT2-0
6-2
FT 0 3
HT0-1
2-2
GUA D1
Malacateco [5] 2
Antigua GFC [1] 1
FT 0 1
HT0-1
8-3
SWE D3
Lidkopings FK [3] 3
IK Gauthiod [4] 4
FT 1 1
HT1-1
3-8
FT 2 1
HT1-1
17-1
Nor YC
Arna-Bjornar U19 1
Asane Fotball U19
FT 1 5
HT0-4
2-16
Nor YC
Start Kristiansand U19 2
Arendal U19 1
FT 5 1
HT2-1
4-1
Nor YC
Haugesund U19
Djerv 1919 U19
FT 1 2
HT0-0
Nor YC
Kristiansund BK U19
SK Herd U19
FT 6 0
HT0-0
Nor YC
Stromsgodset U19
Sandefjord U19
FT 2 2
HT0-0
FAR Cup
Vikingur Gotu [4] 3
Skala Itrottarfelag [6]
FT 0 0
HT0-0
3-3
NOR D4
Vardeneset 1
Staal Jorpeland 1
FT 2 1
HT1-1
6-11
ACT M
Berazategui [10] 4
Sportivo Barracas [20] 3
FT 2 0
HT1-0
3-2
NAM PL
FC Civics
Tura Magic FC 2
FT 1 2
HT0-0
4-2
SWE D1 SN
Skovde AIK [1] 3
FC Trollhattan [6] 2
FT 2 2
HT0-1
11-2
ROM D1
Gaz Metan Medias [11] 2
CS Voluntari [13] 2
FT 4 0
HT1-0
5-0
SWE D3N
Trollhattans BoIS
Tidaholms GoIF
FT 2 3
HT1-0
Nor YC
Hallingdal U19
Sogndal U19
FT 0 2
HT0-0
Nor YC
Asker U19
Valerenga U19
FT 0 8
HT0-4
2-14
SUI D1
Chiasso [10] 4
Aarau [2] 1
FT 0 1
HT0-1
8-10
SUI D1
Kriens [7] 1
Lausanne Sports [3]
FT 0 2
HT0-1
3-9
SUI D1
FC Rapperswil-Jona [9] 4
Winterthur [4] 3
FT 1 4
HT0-0
6-7
SUI D1
Schaffhausen [8] 5
FC Wil 1900 [5] 3
FT 2 0
HT0-0
3-1
SUI D1
Vaduz [6]
Servette [1]
FT 1 5
HT0-2
5-6
OMA PL
Mjees [14]
Dhufar [1] 1
FT 1 3
HT0-0
1-5
OMA PL
Al Oruba Sur [8] 4
Saham [5] 3
FT 3 1
HT1-0
4-5
OMA PL
Muscat [10] 4
Sohar Club [6] 1 3
FT 2 3
HT1-3
7-6
Nor YC
Tiller IL U19 1 2
Namsos U19 1
FT 1 3
HT0-1
3-8
Nor YC
Ullern 2 U19 2
Fredrikstad U19
FT 1 5
HT0-4
6-6
Nor YC
Rosenborg U19
Innstranden IL U19 1
FT 10 0
HT8-0
8-0
Nor YC
Mjondalen U19
Toll U19
FT 3 0
HT0-0
0-0
ICE D2
UMF Selfoss [2] 1
UMF Vidir [1] 2
FT 5 1
HT1-1
6-4
AUS L
Kremser SC 3
Ardagger 1
FT 2 1
HT1-0
8-3
BRA U19
Nacional AC U19 3
Rolandia EC U19 3
FT 1 1
HT1-1
1-6
BRA CPY
Coritiba U23 1
Atletico Paranaense U23 3
FT 3 2
HT1-1
6-8
BRA CPY
EC Vitoria U23 2
Corinthians U23 3
FT 1 1
HT0-1
8-0
BRA CPY
Figueirense U23 4
Gremio RS U23 1 2
FT 2 1
HT0-0
4-3
BRA CPY
Goias U23 1
Santos U23 5
FT 2 1
HT1-0
2-10
BRA CPY
Ponte Preta U23 3
Avai FC U23
FT 0 1
HT0-0
8-4
BRA CPY
Sport Recife U23 3
Parana PR/U23 5
FT 0 1
HT0-0
7-4
BRA CPY
Juventude U20(RS) 2
SERC Brasil U20 2
FT 1 2
HT0-1
11-4
Nor YC
Raufoss U19
Kongsvinger U19 2
FT 0 1
HT0-1
3-9
Nor YC
Oppsal U19
Grorud U19
FT 7 6
HT0-0
GER D2
VfB Stuttgart [16] 1
Union Berlin [3] 2
FT 2 2
HT1-1
6-6
FIFAWYC
Poland U20
Colombia U20 2
FT 0 2
HT0-1
2-2
FIFAWYC
Japan U20 3
Ecuador U20
FT 1 1
HT0-1
5-5
SCO CH
Dundee United [2] 1
Saint Mirren [11] 1
FT 0 0
HT0-0
3-6
BOL D1
Sport Boys Warnes [13] 2
Bolivar [1] 1
FT 1 2
HT1-0
8-2
Baba U17 cup
Corintians U17
Botafogo RJ U17
FT 3 0
HT1-0
ICE D1
Afturelding [9] 4
Fjolnir [3] 1
FT 1 3
HT1-1
5-7
FT 2 4
HT2-3
8-7
ICE D1
UMF Njardvik [5]
Keflavik [1] 2
FT 0 0
HT0-0
6-10
LCE D3
KH Hlidarendi 2
Vaengir Jupiters 2
FT 1 2
HT0-2
9-8
LCE D3
KV Vesturbaer
Alftanes 2
FT 5 1
HT2-1
5-5
LCE D3
HotturHuginn 2
Einherji 1
FT 3 0
HT1-0
2-5
FT 2 0
HT0-0
7-6
CON CSA
Wanderers FC [3] 2
Cerro Montevideo [16] 1
FT 0 0
HT0-0
8-6
FT 3 1
HT1-0
12-4
INT FRL
Argentina (w) [37] 3
Uruguay (w) [74] 2
FT 3 1
HT2-0
3-3
BRA D4
Interporto FC 1 4
Tocantinopolis 5
FT 2 3
HT1-1
5-5
COL D2
Deportes Quindio [2] 4
Llaneros FC [8] 1
FT 3 0
HT2-0
7-3
USA NPSL
Texas United 3
MississippiBrilla 1
FT 1 1
HT1-0
8-2
FT 1 1
HT0-1
3-1
FT 5 0
HT4-0
5-2
FT 4 1
HT4-1
10-1
FT 1 0
HT0-0
3-3
BRA CNF
Fortaleza [14] 1
Botafogo PB [4] 2
FT 1 0
HT0-0
14-0
MEX D1
Tigres UANL [2] 3
Club Leon [1] 3
FT 1 0
HT1-0
9-3
FT 2 1
HT0-0
5-2
FFSA WPL
Metropolis United (w)
Fulham United (W) 1
FT 0 1
HT0-1
6-3
FFSA WPL
West Adelaide Women
Adelaide Comets FC W 2
FT 1 1
HT1-0
6-0
FT 4 4
HT3-2
7-7
FT 1 4
HT0-3
3-2
UKR U19
Dinamo KyivU19 1 2
Shakhtar Donetsk U19 1 4
FT 2 2
HT1-2
4-6
UKR U19
FC Vorskla U19 4
Illichivec Mariupol U19
FT 2 0
HT1-0
11-6
FT 5 3
HT4-1
7-8
AUS SASL
Adelaide Panthers [12]
Adelaide Olympic [8]
FT 1 5
HT1-4
2-6
FT 4 1
HT3-0
5-8
BUL TL
Pine Rivers Athletic
Samford Ranger
FT 2 1
HT1-1
1-10
BGD D1
Feni SC
Bangladesh Police Club 2
FT 1 5
HT0-3
4-9
FT 0 1
HT0-0
4-7
FT 2 2
HT0-1
4-5
90min[2-2],120min[4-2],Gold Coast KnightsWin
FT 3 1
HT0-1
VIE D1
Becamex Binh Duong [8]
Than Quang Ninh [7] 2
FT 0 2
HT0-1
7-4
VIE D1
Nam Dinh FC [12] 3
T T Hanoi [2] 1
FT 2 0
HT1-0
3-9
FT 0 3
HT0-0
INT FRL
Russia U18
Ukraine U18
FT 1 0
HT0-0
INT FRL
Mexico U18
Croatia U18
FT 1 1
HT1-0
80min[1-1],Pen[3-4],Croatia U18Win
INT FRL
Slovakia U18
Czech Republic U18
FT 0 0
HT0-0
80min[0-0],Pen[6-5],Slovakia U18Win
FT 1 3
HT0-1
1-3
FT 2 1
HT1-1
6-4
FFSA WPL
Salisbury Inter (w)
Adelaide City (w)
FT 0 9
HT0-4
1-9
FT 1 2
HT1-1
2-8
VIE D1
Thanh Hoa [10] 1
Sai Gon FC [3] 4
FT 2 1
HT0-0
2-5
FT 1 1
HT0-1
9-2
FT 2 2
HT0-2
3-7
FT 0 0
HT0-0
5-6
VIE D1
The Cong [11] 1 3
XM Hai Phong FC [5] 1 2
FT 2 0
HT1-0
3-2
BRA CPY
Atletico GO (Youth) 1
Goiania (Youth) 2
FT 3 0
HT0-0
5-5
FT 0 4
HT0-2
5-8
ARM D1
Alashkert [4] 3
Banants [3] 2
FT 1 1
HT1-0
3-5
ARM D1
FC Avan Academy [2] 2
FC Artsakh [8] 3
FT 2 0
HT1-0
2-2
FT 3 3
HT0-2
5-4
TUR 3B
Erokspor [2] 3
Belediye Vanspor [3] 4
FT 1 2
HT0-1
7-2
FT 2 1
HT1-0
4-3
FT 5 0
HT1-0
5-2
IDN ISL
Barito Putera [10] 3
Madura United [4] 2
FT 0 1
HT0-0
1-6
IDN ISL
PSM Makassar [8] 3
Perseru Serui [17] 2
FT 4 0
HT3-0
4-1
RWA D1
Etincelles 2
Mukura 2
FT 0 1
HT0-1
11-2
RWA D1
Gicumbi FC 2
Muhanga 1 5
FT 3 2
HT2-0
0-6
RWA D1
Kirehe FC 4
Rayon Sports FC 1
FT 0 4
HT0-2
0-7
RWA D1
AS Kigali 1
Police FC Kibungo 2
FT 2 2
HT1-1
6-1
BLR D1
Dinamo Minsk [8] 1
FK Isloch Minsk [3] 2
FT 1 0
HT0-0
3-4
MAS SL
Terengganu [8] 2
Selangor [4] 4
FT 1 0
HT0-0
3-1
MAS PL
Pahang UiTM FC [2] 1 3
Selangor United [8] 5
FT 1 2
HT0-1
7-4
MAS PL
Negeri Sembilan [5] 1
UKM FC [10] 2
FT 0 1
HT0-0
5-0
RUS D2
Legion Dynamo [5] 1 4
Urozhay Krasnodar [2] 2
FT 0 0
HT0-0
6-5
FT 0 2
HT0-0
5-0
RUS D2
Mashuk-KMV [11] 3
Spartak Nalchik [6] 3
FT 1 1
HT0-0
6-5
RUS D2
FK Chayka K-SR [1] 1
FK Biolog [8] 1
FT 5 1
HT2-1
7-1
ALB D2
KS Veleciku Koplik 1 4
Shkumbini Peqin 1 4
FT 0 0
HT0-0
3-1
90min[0-0],120min[1-0],KS Veleciku KoplikWin
FT 0 3
HT0-0
Pol D4
Hutnik Krakow
Orleta Radzyn Podlaski 4
FT 2 2
HT1-0
10-3
SER L W
Pozarevac (w) 1
Vojvodina (w)
FT 2 3
HT1-2
2-0
ALB D2
KS Elbasani 3
Luzi 2008 4
FT 3 0
HT1-0
3-3
BUL D1
Beroe Stara Zagora [5] 1
Levski Sofia [3] 3
FT 3 1
HT1-0
7-4
MKD D2
Detonit Junior [7]
Kamenica-Sasa [8]
FT 2 1
HT1-0
SPA D2
Numancia [16]
CF Reus Deportiu [22]
FT 1 0
HT0-0
CZE CFL
Velke Mezirici [7] 2
Hlucin [11] 3
FT 2 1
HT1-0
5-5
SVK D2
MFK Skalica [3]
MFK Dubnica nad Vahom [5] 1
FT 1 0
HT1-0
FT 1 1
HT1-1
5-6
GEO D1
Dinamo Tbilisi [5] 1
Torpedo Kutaisi [3]
FT 2 1
HT1-0
2-8
LIT Cup
kupiskis [10] 2 5
FK Minija [12] 1 3
FT 0 0
HT0-0
6-4
90min[0-0],120min[0-0],Pen[0-3],FK MinijaWin
RUS D2
Druzhba Maykop [7]
FK Angusht Nazran [14]
FT 2 0
HT2-0
FT 1 2
HT0-1
3-3
Pol D4
Baltyk Gdynia 2
KS Mieszko Gniezno 1
FT 4 3
HT2-2
11-5
FIN D1
KuPs [5] 4
Ilves Tampere [2] 2
FT 1 0
HT0-0
9-3
FIN D3 A
Jazz Pori [10] 4
KaPa [12] 3
FT 0 1
HT0-1
2-4
FIN D3 A
Gnistan Helsinki [5] 1
Tampere United [8]
FT 2 0
HT1-0
8-3
FIN D3 A
SalPa [1] 2
Kaarinan Pojat [7]
FT 1 2
HT1-1
4-6
FIN D3 A
OLS Oulu [10] 4
JS Hercules [5]
FT 2 2
HT1-0
4-10
CZE CFL
Rymarov [14]
Otrokovice [8]
FT 5 0
HT3-0
LIT Cup
FC Pakruojis [11] 2
Nevezis Kedainiai [4] 2
FT 1 3
HT1-0
7-7
LIT Cup
Marijampole City 3
Alytis Alytus [7] 5
FT 3 3
HT2-1
2-9
90min[3-3],120min[4-3],Marijampole CityWin
ROM D2
FC Clinceni [2] 4
SCM Argesul Pitesti [6] 4
FT 2 1
HT0-1
10-0
BLR D1
BATE Borisov [4]
Slutsksakhar Slutsk [13] 2
FT 3 0
HT0-0
6-3
FRA D2
Troyes [3] 1 5
Lens [5] 1 4
FT 1 1
HT1-1
3-4
90min[1-1],120min[1-2],LensWin
FIFAWYC
Honduras U20 2
New Zealand U20 1
FT 0 5
HT0-3
2-6
FIFAWYC
Qatar Youth U20
Nigeria U20 1
FT 0 4
HT0-2
4-4
FIN D3 A
Kiffen Helsinki [12] 1
Sudet [11] 1
FT 1 0
HT1-0
11-4
CZE D1
Mlada Boleslav [6]
Tescoma Zlin [9] 2
FT 3 0
HT0-0
10-2
CZE CFL
Slavia Kromeriz [1] 2
Dolni Benesov [10] 2
FT 5 1
HT2-1
11-2
CRO D1
Istra 1961 Pula [9] 2
Rudes [10] 3
FT 2 0
HT0-0
3-5
EST D1
JK Tallinna Kalev [10]
Flora Paide [3]
FT 0 3
HT0-1
5-10
LIT Cup
Sveikata
Kazlu Ruda FK Silas
FT 1 0
HT0-0
LIT Cup
Lifosa Kedainiai 1
Siauliai [5] 2
FT 1 2
HT0-0
1-5
SWE U19
Halmstads BK U19
IF Elfsborg U19
FT 1 3
HT1-1
SWE U19
Mjallby AIF U19
Malmo U19
FT 1 2
HT0-1
5-5
EST D3
Parnu JK [6] 1 2
Tabasalu Charma [9] 1
FT 2 2
HT1-0
3-4
EST D3
Voru JK [5] 4
FC Nomme United [2] 1
FT 1 3
HT1-1
2-5
EST D3
Keila JK [7] 3
Pohja-Tallinna JK Volta [10] 1
FT 2 1
HT1-1
7-3
FT 3 2
HT1-2
CZE DFL
Boskovice 3
Bosonohy
FT 3 2
HT1-2
10-3
NAM PL
Eleven Arrows FC 1
Life Fighters 1 1
FT 2 0
HT1-0
INT FRL
England U18
Spain U18
FT 1 1
HT0-1
80min[1-1],Pen[2-3],Spain U18Win