All Hot FilterFilter0
HOL D2
Den Bosch [4] 1
Go Ahead Eagles [5] 3
FT 0 1
HT0-0
5-8
HOL D2
Excelsior SBV [16] 1
RKC Waalwijk [6] 1 4
FT 1 1
HT0-1
13-1
FT 1 1
HT0-1
4-4
FT 0 2
HT0-1
3-3
FT 2 2
HT1-1
7-2
90min[2-2],120min[2-2],Pen[2-4],Academy PandevWin
GER U17
Nurnberg U17 [8]
VfB Stuttgart U17 [6]
FT 0 1
HT0-1
LAT D1
Rigas Futbola skola [1] 3
FK Valmiera [4] 2
FT 0 1
HT0-1
6-2
FT 3 1
HT3-1
5-10
NORC
Eidsvold Turn
Valerenga [3] 1
FT 0 5
HT0-1
4-4
DEN D2
B93 Copenhagen [4] 2
AB Copenhagen [2] 1 3
FT 1 0
HT0-0
7-6
DEN D2
Brabrand [3] 1
Vanlose [5] 2
FT 1 3
HT0-3
9-3
DEN D2
Dalum [8] 1
B 73 Slagelse [8] 2
FT 2 2
HT0-1
7-7
DEN D2
HIK Hellerup [6] 1
Bronshoj [3] 1 2
FT 3 0
HT1-0
3-1
DEN D2
Kjellerup [12]
Vegar [7] 1
FT 0 3
HT0-1
7-4
DEN D2
Marienlyst [12] 3
Tarup Paarup IF [11] 4
FT 2 1
HT1-0
2-9
DEN D2
Middelfart G og [1] 1
Aarhus Fremad [5] 1
FT 1 1
HT1-1
6-2
DEN D2
Ringkobing [6] 1
Jammerbugt [4] 2
FT 1 1
HT0-1
2-13
DEN D2
Odder IGF [10] 1
FC Sydvest [9] 1
FT 1 1
HT0-0
5-7
DEN D2
Skive IK [1] 3
Kolding FC [2] 2
FT 1 0
HT1-0
6-5
DEN D2
Hillerod Fodbold [9] 1
BK Avarta [10]
FT 0 0
HT0-0
3-2
LIT D1
Suduva [1] 3
FK Zalgiris Vilnius [2]
FT 1 0
HT0-0
7-4
BUL D1
Septemvri Simitli [12]
FC Dunav Ruse [13] 1 4
FT 2 3
HT1-2
8-1
SWSC-W
Eskilsminne DIF (w)
IS Halmia (w)
FT 0 3
HT0-1
8-6
SWE D3N
IFK Eskilstuna 3
Hargs BK 1
FT 5 5
HT1-2
5-4
SWE D3
IS Halmia [10] 2
Hittarps IK [5] 1 5
FT 2 1
HT0-1
5-0
DAN U19
Esbjerg U19 [4]
Nordsjaelland U19 [5]
FT 0 4
HT0-1
FAR Cup
KI Klaksvik [1]
HB Torshavn [5]
FT 0 1
HT0-0
ECU CUP
Mushuc Runa
Manta FC 4
FT 4 0
HT1-0
5-6
NAM PL
Okahandja United FC
African Stars Windhoek
FT 2 2
HT0-0
8-3
CZEC
Banik Ostrava [5] 1 1
Slavia Praha [1] 5
FT 0 2
HT0-1
8-5
FT 0 0
HT0-0
6-3
90min[0-0],120min[1-0],Sheriff TiraspolWin
AUS AC
First Wien 1894 4
ASK Elektra 1
FT 1 2
HT0-2
6-3
GER OBW
Arminia Ludwigshafen 4
FSV Jagersburg 1
FT 2 3
HT1-2
6-3
GER OBW
FV Diefflen 2
TSG Pfeddersheim 3
FT 3 2
HT0-2
3-2
GER OBW
Hertha Wiesbach 1
VfB Dillingen 1
FT 3 0
HT2-0
8-8
GER OBW
Kaiserslautern (Youth)
Eintracht Trier
FT 1 2
HT0-0
GER OBW
Rot-Weiss Koblenz
FC Karbach
FT 3 1
HT1-0
8-7
GER OBW
SV Rochling Volkling
SC Idar Oberstein
FT 7 0
HT5-0
6-2
GER OBW
TSV Emmelshausen 5
TuS Koblenz
FT 1 2
HT1-0
2-5
GER OBW
TSV Schott Mainz 1
Hassia Bingen 1
FT 4 3
HT2-0
3-3
GER OBW
Bremer SV
Altona 93
FT 2 3
HT0-2
FT 1 0
HT0-0
7-5
FT 0 1
HT0-1
5-7
GER OBW
Engers 1
TUS Mechtersheim 1 3
FT 4 0
HT3-0
3-4
SUI Sl
Grasshopper [10] 1
FC Sion [8] 3
FT 0 3
HT0-2
5-3
SUI Sl
Luzern [7] 3
FC Zurich [5] 4
FT 3 0
HT2-0
9-4
SUI Sl
St. Gallen [6] 1
Young Boys [1] 5
FT 4 1
HT2-0
5-4
SUI Sl
Thun [4]
Basel [2] 4
FT 1 2
HT0-0
12-4
SUI Sl
Neuchatel Xamax [9] 2
Lugano [3] 1
FT 1 1
HT0-1
4-3
NORC
Fredrikstad [4]
Sarpsborg 08 [14] 2
FT 0 2
HT0-0
2-3
FT 0 0
HT0-0
9-5
TUR D2
Adana Demirspor [6] 2
Hatayspor [3] 2
FT 0 0
HT0-0
6-6
FT 2 0
HT1-0
3-3
BEL FAD
Thes Sport [1] 3
KMSK Deinze [2] 1 1
FT 4 1
HT2-0
5-8
FT 0 4
HT0-0
4-2
Ire LSL
College Corinthians
Douglas Hall 2
FT 1 2
HT0-2
3-3
Ire LSL
Ringmahon Rangers 3
University College Cork
FT 0 3
HT0-3
3-12
Ire LSL
Rockmount 1
Cobh Wanderers 1
FT 3 2
HT1-0
6-3
Ire LSL
Cherry Orchard 6
Killester Donnycarne
FT 1 2
HT1-0
2-7
BRA CPY
Brasil de Pelotas U20 4
Guarani RS U20 3
FT 4 0
HT1-0
6-4
FT 4 0
HT1-0
9-6
BRA SPWL
Ceara Women 4
Portuguesa(w) 4
FT 0 2
HT0-1
6-1
BRA SPWL
Sao Paulo/SP (w)
Botafogo/PB (w) 1
FT 4 0
HT2-0
9-4
ICE U19L
KR Reykjavik U19 1
Fylkir/Ellidi U19 2
FT 2 0
HT2-0
4-3
FT 1 1
HT1-0
2-10
BEL D1
Kortrijk [8] 1
Charleroi [9] 3
FT 1 2
HT1-1
3-6
ITA C1
Pisa [3] 2
Carrarese [5] 2
FT 2 1
HT1-1
9-0
ITA C1
Catania [4] 3
Potenza [5] 2
FT 1 1
HT0-1
6-3
ITA C1
Imolese [3] 2
Monza [5] 3
FT 1 3
HT0-2
3-5
ITA C1
Viterbese [12] 3
Arezzo [7] 2
FT 0 2
HT0-0
4-4
NIR CUP(W)
Downpatrick (W)
East Belfast (w) 1
FT 3 3
HT2-2
5-6
BRA CPY
Nova Prata RS U20 3
Novo Horizonte/RS U20 4
FT 6 2
HT3-0
8-3
HOL D2
Sparta Rotterdam [2]
FC Oss [7] 1
FT 3 0
HT1-0
6-2
HOL D2
De Graafschap [17] 5
SC Cambuur [9] 3
FT 2 0
HT2-0
2-2
ITA D2
Verona [6] 2
Pescara [5] 2
FT 0 0
HT0-0
13-7
BOL D1
Destroyers [14] 4
Nacional Potosi [2] 1 2
FT 1 0
HT0-0
8-4
FT 0 4
HT0-2
3-3
NIR WD1
Derry City (w) 1
Sion Swifts (w)
FT 0 1
HT0-0
1-11
INT FRL
Mexico (w) [26]
New Zealand (w) [19]
FT 1 2
HT0-0
CON CSA
Zulia FC [7] 1
Palestino [7] 4
FT 2 1
HT1-0
4-8
EGY D1
Ismaily [7] 3
EL Ahly [1] 1
FT 1 1
HT0-0
2-10
EGY D1
Pyramids FC [3] 2
Nogoom El Mostakbal [18] 2
FT 2 0
HT2-0
11-6
LCE D3
Kordrengir 1 4
Reynir Sandgerdi 5
FT 0 0
HT0-0
9-8
FT 0 4
HT0-2
13-2
FT 5 1
HT3-1
7-4
USA NPSL
New Jersey Copa
FC Monmouth 3
FT 5 1
HT2-1
4-4
CON CSA
Sol de America [7] 1 3
Botafogo RJ [7] 1 2
FT 0 1
HT0-0
2-5
CON CSA
Deportivo Cali [2] 3
CA Penarol [1] 2
FT 1 1
HT0-0
6-3
BOL D1
Jorge Wilstermann [6] 1 2
Blooming [4] 2
FT 2 5
HT1-1
5-2
BRA CUP
Sampaio Correa [2] 1
Palmeiras [1]
FT 0 1
HT0-0
10-5
USA NPSL
Weston 1
Treasure Coast Tritons 3
FT 1 5
HT1-1
9-4
BRA SPWL
Cruzeiro RJ (W)
Pinheirense PA(w) 2
FT 3 0
HT1-0
3-4
FT 1 3
HT0-3
7-5
USA NPSL
Orlando City U23 3
Richmond Kickers 4
FT 3 2
HT2-1
0-5
FT 2 2
HT1-1
9-6
USL D1
Swope Park Rangers [35] 2
Memphis 901 [31] 2
FT 2 2
HT1-1
2-6
MEX U20
Monterrey U20 2
Atlas U20 2
FT 1 2
HT1-0
6-2
USA NPSL
North Texas 3
Forward Madison FC 3
FT 3 1
HT2-1
1-3
USA NPSL
Boston 2
Black Rock FC 1
FT 3 4
HT2-3
10-3
USA NPSL
Gezesite Santiago 3
Ventura County Fusion 2
FT 1 1
HT0-0
7-9
FT 1 1
HT1-0
7-5
90min[1-1],Pen[1-3],Atletico San JorgeWin
ARG C
San Lorenzo [23] 1
Estudiantes de San Luis 3
FT 0 2
HT0-1
7-3
USL D1
Birmingham Legion [28]
Nashville [5]
FT 0 1
HT0-0
CON CSA
Liverpool URU [9] 2
Caracas FC [2] 2
FT 1 0
HT0-0
7-2
CON CSA
La Equidad [16] 2
Deportivo Santani [11] 3
FT 2 0
HT1-0
9-6
RESU
Atletico Paranaense [10] 3
River Plate [4] 1 3
FT 1 0
HT1-0
2-6
BOL D1
Oriente Petrolero [7]
Aurora [12] 1
FT 5 0
HT3-0
5-2
BOL D1
The Strongest [3] 5
Always Ready [9] 2
FT 3 2
HT1-2
7-4
BRA CUP
Juventude [2] 2
Gremio (RS) [19] 2
FT 0 0
HT0-0
2-11
BRA CUP
Sao Paulo [3] 3
Bahia BA [11] 4
FT 0 1
HT0-0
7-5
ECU CUP
Delfin SC 2
FC Insutec 1 2
FT 0 0
HT0-0
7-6
COL D1
America de Cali [4] 1
Union Magdalena [8] 4
FT 4 0
HT2-0
1-5
PA Cup
CD Universitario 2
Costa Del Este 1
FT 1 1
HT1-1
5-1
USA NPSL
PDX FC
OSA FC 1
FT 1 2
HT0-1
4-6
USL D1
Fresno FC [12] 3
Austin Bold [17] 2
FT 1 0
HT0-0
8-5
AGC R
Mudgeeraba SC Reserves 1
Coomera Reserves
FT 0 2
HT0-1
4-2
Aus GL
Mudgeeraba 2
Coomera 1
FT 2 3
HT1-3
2-4
AQ U20 L
Peninsula Power U20
Eastern Suburbs U20 3
FT 2 0
HT0-0
10-4
AQ U20 L
Brisbane City U20
Sunshine Coast U20 2
FT 2 0
HT2-0
4-6
AQ U20 L
Brisbane Strikers (U20)
Redlands United U20
FT 3 1
HT2-0
3-1
BGD D1
Muktijoddha SKC
Abahani Limited 1
FT 1 4
HT1-2
3-5
BGD D1
Nofel Sporting Club 2
Bashundhara Kings
FT 1 3
HT0-2
3-7
INT FRL
Mexico U18
England U18
FT 0 2
HT0-2
INT FRL
Ukraine U18
Croatia U18
FT 0 0
HT0-0
INT FRL
Spain U18
Czech Republic U18
FT 1 2
HT0-1
INT FRL
Slovakia U18
Russia U18
FT 2 3
HT1-2
INT FRL
Ireland U16 (w)
ABU16
FT 0 4
HT0-2
MAC D1
Cheng Fung [2] 4
PSP Macau [9] 2
FT 4 2
HT1-0
2-0
Ken D1
Tusker 3
Kericho 1
FT 2 2
HT1-1
4-7
Ken D1
Mount Kenya United 1
AFC Leopards SC 1
FT 0 2
HT0-0
6-5
BHU TL
Paro United
Phuentsholing United 1 1
FT 1 4
HT1-2
6-9
UZB LW
Pakhtakor Tashkent (w) 1
Navbahor (w) 3
FT 5 0
HT4-0
5-11
RUS D2
Akademiya Futbola [15]
Krasnodar III [12]
FT 0 3
HT0-0
RUS D2
FC Lada Togliatti [10] 2
Ufa B [11] 1
FT 0 5
HT0-1
7-3
FT 1 0
HT1-0
4-6
FT 0 1
HT0-1
6-4
MAC D1
Hang Sai [6]
Benfica de Macau [4]
FT 3 0
HT0-0
RUS D2
Chelyabinsk [8]
FK Ural-2 [9] 1 3
FT 1 0
HT0-0
14-2
RUS D2
Volga Ulyanovsk [5] 2
Svard Da Boehm [4] 3
FT 1 0
HT0-0
6-3
ALB D2
Vllaznia Shkoder 1 1
KS Bylis 1
FT 1 3
HT1-0
4-8
FT 0 0
HT0-0
6-1
BUL D2
Botev Galabovo [12]
Arda [3]
FT 2 3
HT1-2
BUL D2
CSKA 1948 Sofia [4]
Lokomotiv Sofia [6]
FT 3 1
HT1-0
BUL D2
Kariana Erden [13]
Chernomorets Pomorie [8]
FT 2 0
HT2-0
BUL D2
Litex Lovech [5]
FC Dobrudzha [16] 1
FT 2 2
HT0-2
FT 1 2
HT0-0
BUL D2
PFC Nesebar [15]
PFK Montana [2]
FT 1 2
HT1-2
FT 1 0
HT0-0
BUL D2
Strumska Slava [7]
Tsarsko Selo [1]
FT 2 2
HT0-1
GEO D1
Chikhura Sachkhere [4] 1
Dinamo Batumi [2]
FT 1 2
HT1-1
1-3
FT 5 1
HT2-0
5-11
Nor YC
Tromso U19
Tromsdalen U19 1
FT 3 0
HT0-0
5-5
RUS D2
KAMAZ Naberezhnye Chelny [2]
Syzran [3] 1
FT 1 3
HT1-2
7-1
Nor YC
FK Tonsberg U19
Odd Grenland U19
FT 0 1
HT0-0
FIFAWYC
Tahiti U20 2
Senegal U20
FT 0 3
HT0-2
1-7
FIFAWYC
Mexico U20 1
Italy U20 2
FT 1 2
HT1-1
3-4
NORC
Ullern FC [24] 1 3
Stromsgodset [10]
FT 0 1
HT0-1
2-6
NORC
Hinna 3
Viking [7] 1
FT 1 4
HT0-3
7-5
NORC
Asane Fotball [2] 1
Brann [5] 1
FT 0 2
HT0-0
3-8
NORC
Sunndal [86]
Molde [1]
FT 0 4
HT0-4
Nor YC
Baerum U19 2
KFUM U19
FT 1 0
HT0-0
3-2
Nor YC
Borgen U19 1
Sarpsborg 08 U19 1
FT 1 3
HT1-1
6-6
Nor YC
Brann u19 2
Fana U19 3
FT 0 2
HT0-2
10-2
Nor YC
Nardo U19 2
Strindheim TF U19 2
FT 2 0
HT1-0
8-5
Nor YC
Stjordals Blink U19 1 2
Levanger FK U19 3
FT 2 3
HT0-2
5-2
Nor YC
Brodd U19 1
Viking U19
FT 1 6
HT0-4
2-7
Nor YC
Floy U19 1
Randesund U19 1
FT 1 0
HT1-0
5-8
Nor YC
Storms BK U19 2
Orn Horten U19 1 3
FT 5 0
HT1-0
7-2
Nor YC
OSS TFU19
Stord U19
FT 1 8
HT0-0
Nor YC
HoddU19
Aalesund FKU19
FT 6 2
HT0-0
Nor YC
Ham-Kam U19
Lillestrom U19
FT 1 5
HT1-2
EST D2
Elva [6] 2
Kohtla-Jarve JK Jarve [4] 1
FT 1 0
HT0-0
6-2
FT 0 0
HT0-0
11-2
FT 0 3
HT0-1
5-6
EST D3
Nomme JK Kalju II [2]
Vandra JK Vaprus [3] 3
FT 1 0
HT0-0
8-4
EST D4
Joker Raasiku 1
FC Kose
FT 1 0
HT0-0
13-7
SLO WL
NK Primorje (w) 1
ZNK Cerklje (w) 1
FT 2 5
HT1-2
3-2