All Hot FilterFilter0
HOL D1
FC Utrecht [6]
Heracles Almelo [7] 1
FT 3 0
HT0-0
5-4
UKR D1
Arsenal Kyiv [12] 2
Olimpic Donetsk [10] 1 3
FT 1 1
HT1-1
3-0
EST D1
Levadia Tallinn [2]
Nomme JK Kalju [4]
FT 0 0
HT0-0
6-2
DAN U17
VejleU17 [5]
Odense BK U17 [6]
FT 2 0
HT1-0
AUS L
Union Innsbruck 3
FC Zirl 3
FT 1 4
HT1-1
4-6
SWE D2
GAIS Goteborg [8] 3
Vasteras SK FK [9] 3
FT 1 1
HT1-1
8-4
SWE D2
Degerfors [6] 2
Dalkurd FF [15] 5
FT 1 2
HT0-2
7-3
DEN D2
Skovshoved [11] 1
BK Frem [7] 1
FT 1 2
HT0-2
7-2
LIT D1
Trakai [4] 1
Baltija Panevezys [8]
FT 1 1
HT1-1
1-2
AUS AC
SV Lendorf
ATSV Wolfsberg 1
FT 0 1
HT0-0
6-3
ROM D2
Universitaea Cluj [4] 2
Sportul Snagov [5] 6
FT 1 0
HT0-0
3-5
SUI D2
FC St.Gallen U21 [3] 1
FC Linth 04 [3] 2
FT 3 1
HT0-1
9-6
AFC CL
Al-Wasl [9] 3
Al Zawraa [4]
FT 1 5
HT1-3
3-1
FT 0 0
HT0-0
3-2
BEL U21
Club Brugge U21 [2] 1
Racing Genk U21 [7] 3
FT 2 1
HT0-1
3-5
Ire LSL
Avomdale United 2
Midleton FC 1
FT 3 0
HT2-0
1-6
FT 4 2
HT1-1
3-7
BRA CPY
Ituano (Youth) 1
Palmeiras (Youth) 3
FT 1 1
HT1-0
3-10
ICE U19L
HK Kopavogur U19
Stjarnan SkinandiU19
FT 1 7
HT1-4
ICE U19L
IA Kari U19 3
Breidablik UBK U19 1
FT 4 4
HT0-2
9-3
Postp.
URU RL
Danubio Reserves
Wanderers FC Reserve
Postp.
BHR EC
Al-Muharraq 3
Al-Hadd 1 2
FT 4 0
HT2-0
7-3
BRA CPY
Aparecidense U20 3
Goias U20 3
FT 2 1
HT2-1
1-8
BRA CPY
Vila Nova (Youth) 6
AE Olimpio U20 1
FT 2 0
HT1-0
9-3
FRA D2
Paris FC [4] 2
Lens [5] 3
FT 1 1
HT0-1
4-5
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-5],LensWin
HOL D1
Vitesse Arnhem [5] 1
Groningen [8] 1
FT 3 1
HT3-0
7-3
IRE PR
St. Patricks Athletic [5] 1
Derry City [4] 1
FT 1 0
HT1-0
2-2
BRA CPY
Anapolina U20 5
Aparecida EC U20 7
FT 3 2
HT1-0
6-2
ITA D2
Cittadella [7] 1 2
Benevento [4] 1 2
FT 1 2
HT1-0
1-6
AFC CL
Al Ittihad(KSA) [10] 1
Al Wehda(UAE) [5] 1
FT 1 1
HT0-0
2-3
BOL D1
Club Guabira [9] 1 4
San Jose [5] 1 4
FT 2 1
HT1-0
3-8
COL U20
Sol de Oriente U20 4
CD Aguila U20 3
FT 1 1
HT0-0
2-10
EGY D1
EL Masry [4] 4
El Entag Al Harby [11] 2
FT 2 2
HT2-2
7-5
EGY D1
Smouha SC [16] 2
Petrojet [15] 1
FT 2 0
HT2-0
1-6
FT 4 0
HT1-0
EGY D1
Wadi Degla SC [10]
Haras El Hedoud [14] 3
FT 1 1
HT1-0
3-1
EGY D1
Enppi [9] 1
Misr Elmaqasah [6] 2
FT 2 1
HT2-0
4-5
ALG D1
JS Saoura [5]
ES Setif [4]
FT 2 1
HT2-1
0-3
ALG D1
NA Hussein Dey [9] 2
JS kabylie [2] 2
FT 1 2
HT0-0
4-3
FT 1 0
HT1-0
8-0
ALG D1
DRB Tadjenant [15]
CS Constantine [7] 4
FT 0 0
HT0-0
13-1
ALG D1
MO Bejaia [16] 1
CR Belouizdad [8] 1
FT 1 0
HT0-0
7-6
ALG D1
USM Bel Abbes [13] 1
MC Alger [6] 1
FT 2 1
HT0-0
11-2
ALG D1
USM Alger [1] 1
MC Oran [12] 7
FT 1 1
HT1-0
13-1
CON CSA
Royal Pari FC [10] 4
Macara [3] 4
FT 1 0
HT0-0
0-5
CON CSA
Universidad Catolica [4]
FBC Melgar [13] 1 4
FT 6 0
HT3-0
6-2
FT 0 0
HT0-0
6-9
BRA D2
Criciuma [18] 1 5
Guarani SP [13] 1 3
FT 1 0
HT1-0
6-5
Bra SD
Atletico Cerrado 5
Palmas 2
FT 0 4
HT0-2
7-5
USA NPSL
Denton Diablos FC 2
Dallas City 4
FT 3 2
HT1-2
4-8
CON CSA
Aguilas Doradas [19] 1 5
Independiente [7] 5
FT 3 2
HT1-1
4-8
CON CSA
Union Espanola [3] 3
Sporting Cristal [2] 3
FT 0 3
HT0-1
12-3
CON CSA
Union La Calera [5] 2
Atletico Mineiro [2] 1
FT 1 0
HT0-0
3-4
BRA D2
Bragantino [4] 4
Figueirense [10] 4
FT 2 0
HT0-0
7-3
R WSL
CSS Targoviste (w)
Independenta Baia Mare (w)
FT 4 3
HT3-1
2-4
R WSL
Uni Alexandria (w) 1
Vasas Odorhei (w)
FT 1 1
HT0-0
2-5
Ken D1
Nairobi Star City 1
St Josephs Youth 1 4
FT 2 3
HT2-3
3-1
Aus GL
Mudgeeraba 3
Tally Valley Blue 2
FT 1 3
HT0-1
1-4
Aus GL
Surfers Paradise Metro 1
Robina City Blue 3
FT 3 1
HT1-0
4-6
A FFA Cup
Weston Workers FC [3]
Valentine [9] 1 1
FT 0 0
HT0-0
15-2
90min[0-0],120min[1-1],Pen[1-4],ValentineWin
FT 3 3
HT0-2
4-2
90min[3-3],120min[5-4],Kahibah FCWin
FT 0 2
HT0-1
2-7
Ken D1
Green Commandos FC 1
Shabana FC 2
FT 3 1
HT0-1
7-2
A FFA Cup
Maitland [6] 2
Charleston City Blues [8] 2
FT 4 2
HT2-1
5-5
A FFA Cup
Sutherland Sharks [11] 1
Manly United [5]
FT 0 1
HT0-1
6-2
AUS QSL
Brisbane City [5] 1
Sunshine Coast FC [15] 2
FT 3 2
HT1-0
6-3
FT 8 1
HT5-0
13-4
FT 3 1
HT1-1
12-6
FT 2 1
HT0-0
3-5
A FFA Cup
South Melbourne [8] 2
Langwarrin [8] 4
FT 2 1
HT1-1
6-5
FT 1 4
HT0-3
A FFA Cup
Moreland Zebras [4] 1
Westgate 2
FT 2 0
HT2-0
4-1
A FFA Cup
Pittwater RSL 5
South Coast Wolves [1]
FT 1 2
HT1-0
1-6
AFC CL
Kashima Antlers [5]
Shandong Luneng [4] 1
FT 2 1
HT0-1
6-3
AFC CL
Gyeongnam FC [10] 2
Johor FC [1] 3
FT 2 0
HT0-0
5-8
FT 1 0
HT0-0
4-3
FT 1 3
HT0-1
3-4
JPN LC
Shonan Bellmare [9]
Consadole Sapporo [7] 1
FT 2 2
HT0-1
3-4
JPN LC
V-Varen Nagasaki [8]
Yokohama Marinos [6] 1
FT 3 1
HT1-0
4-15
JPN LC
Kashiwa Reysol [6] 1
Vegalta Sendai [16] 1
FT 1 1
HT1-0
1-1
JPN LC
Sagan Tosu [17] 2
FC Tokyo [1] 2
FT 0 1
HT0-1
1-7
JPN LC
Cerezo Osaka [11]
Oita Trinita [3] 1
FT 2 0
HT1-0
4-2
JPN LC
Vissel Kobe [15] 2
Nagoya Grampus [2] 2
FT 1 3
HT0-0
2-3
JPN LC
Matsumoto Yamaga FC [13] 1
Gamba Osaka [14] 2
FT 0 0
HT0-0
5-5
JPN LC
Jubilo Iwata [12] 1
Shimizu S-Pulse [18]
FT 0 2
HT0-0
7-6
TUR U19
Trabzonspor U19
Galatasaray U19 2
FT 0 2
HT0-1
5-3
FT 2 2
HT1-1
6-2
90min[2-2],120min[3-3],Pen[5-3],Adelaide Comets FCWin
BGD D1
Arambagh KS
Saif Sporting Club
FT 1 1
HT0-0
BGD D1
Brothers Union 1
Mohammedan Dhaka 1
FT 3 3
HT0-3
3-9
Ken D1
Migori Youth 3
Nairobi Stima 3
FT 0 0
HT0-0
1-7
Ken D1
Wazito FC 1
Deckard Lian 4
FT 1 0
HT0-0
10-5
Rus Mat
FC Zenit Izhevsk-M 1
Volna Kovernino 2
FT 0 5
HT0-3
3-6
FT 1 0
HT1-0
3-5
THA D1
JL Angmai Lian Zhi [15] 1
Ayoubi Taya [14] 2
FT 1 0
HT0-0
4-2
Ken D1
Sofapaka FC 1
Chemelil Sugar 3
FT 0 0
HT0-0
8-4
Ken D1
Nzoia United 2
KCB 1 4
FT 0 1
HT0-1
5-5
Ken D1
Kangemi All Stars
FC Talanta 1
FT 3 2
HT1-1
2-3
MAC D1
Chao Pak Kei [1]
CD Tim Iec [8]
FT 7 0
HT3-0
15-0
IND D2
Indian National FC
Garhwal Heroes FC 3
FT 0 3
HT0-2
2-3
WIE WC
Phong Phu Ha Nam (w)
TNG Thai Nguyen (w)
FT 5 0
HT3-0
11-0
KAZ C
Ordabasy [4] 2
FK Atyrau [11] 3
FT 1 1
HT1-0
2-3
UZB D1
FK Andijan-2 [8]
Rash Milk [3]
FT 1 3
HT0-2
Ken D1
Mathare United 1
Bandari 2
FT 0 0
HT0-0
6-2
Ken D1
Ulinzi Stars Nakuru 2
Kariobangi Sharks 1
FT 3 3
HT3-1
4-5
Ken D1
Weston Shitima
Posta Rangers
FT 2 1
HT0-1
Ken D1
Kakamega Homeboyz 1
SoNy Sugar 1
FT 1 2
HT0-1
4-10
CZE DFL
Ceske BudejoviceU21 2
Zlin U21
FT 3 0
HT0-0
12-4
FT 4 1
HT1-0
4-5
TUN D1
US Tataouine [7]
Stade tunisien [8]
FT 2 2
HT0-2
5-0
UZB D1
Sherdor Samarqand [7] 2
Oktepa [6] 3
FT 1 1
HT1-0
4-3
UZB D1
Istiklol Fergana [2]
Shurtan Guzor [1] 2
FT 3 1
HT3-0
2-6
KAZ C
Tobol Kostanai [3] 4
Kaisar Kyzylorda [2] 2
FT 1 0
HT0-0
12-4
ITA YTHL
Genoa U20 [15] 1
Fiorentina U20 [5] 1 2
FT 1 0
HT0-0
4-1
SAFL
Tshakhuma TM [3] 1
Maritzburg United [15] 2
FT 0 2
HT0-0
4-6
R WSL
Heniu Prundu Bargaului (w) 1
Olimpia Cluj (w)
FT 0 4
HT0-1
2-7
MAC D1
CD Monte Carlo [3] 2
MFA Development [10] 1
FT 5 1
HT2-0
6-1
BGD D1
Rahmatgonj MFS 5
Sheikh Jamal 1
FT 0 4
HT0-0
9-2
Ken D1
Gor Mahia 2
Vihiga United
FT 1 1
HT1-0
11-3
Ken D1
Kibera Black Stars
Administration Police FC 2
FT 1 0
HT0-0
2-4
FT 2 2
HT1-2
3-5
FT 2 0
HT0-0
2-5
UZB D1
Mashal Muborak [4]
Neftchi Fargona [3]
FT 3 0
HT0-0
UZB D1
Xorazm Urganch [5]
Iftixor FK [8]
FT 5 0
HT1-0
Rus Mat
Dorozhnik Kamenka 1
RCPF Nizhny Novgorod-M 1
FT 4 1
HT0-0
7-3
Rus Mat
Khimik Dzerzhinsk 2
Sokol Saratov II 1
FT 1 3
HT0-0
4-2
UKR D1
FC Lviv [5] 2
Zorya [4] 1 2
FT 0 0
HT0-0
4-2
UKR D1
FC Mariupol [6] 1 1
PFC Oleksandria [3] 1
FT 1 1
HT1-1
2-12
TUN D1
Sifakesi [3] 3
ES du Sahel [2]
FT 0 0
HT0-0
4-8
TUN D1
US Ben Guerdane [5] 1
U.S.Monastir [10] 4
FT 1 1
HT1-0
10-1
TUN D1
AS Gabes [14] 4
CS.Hammam-Lif [13] 3
FT 0 0
HT0-0
5-6
TUN D1
C.A.Bizertin [4]
Stade Gabesien [12]
FT 2 1
HT1-1
LIBD1L
Watanga FC 3
BYC 3
FT 0 2
HT0-1
7-2
ITA S4
AZ Picerno ASD 1
Avellino 1 4
FT 0 1
HT0-0
6-5
ITA S4
Como 7
Lecco 1 2
FT 3 3
HT0-2
10-2
ITA S4
Cesena
Us Pergolettese
FT 3 1
HT2-0
CAE CUP
PWD de Bamenda 3
Kohi Club de Maroua 1
FT 5 1
HT3-0
0-3
FT 3 1
HT1-0
8-5
BRA CPY
Uniao Harmonia U20
Gremio Nacional U20
FT 1 9
HT1-4
CZE DFL
Unicov
Spartak Hulin
Postp.
TUN D1
Etoile Metlaoui [11]
Club Africain [6]
FT 1 0
HT0-0
9-1
FT 0 2
HT0-1
1-5
SLO D1
NK Olimpija Ljubljana [2] 4
NK Mura 05 [4] 1
FT 1 0
HT0-0
5-9
SLO D1
Maribor [1]
Krsko Posavlje [10]
FT 2 0
HT1-0
9-6
SLO D1
ND Gorica [9] 2
NK Aluminij [6] 2
FT 0 0
HT0-0
6-6
FT 0 2
HT0-0
6-3
UKR RGL
FC Khmelnitsky 5
Sluch Starokonstyantyniv 2
FT 4 2
HT2-0
5-8
ITA C1
Catanzaro [3] 4
Feralpisalo [4] 1
FT 2 2
HT0-1
5-5
NORC
Strommen [14] 3
Bodo Glimt [4] 1
FT 1 1
HT1-0
6-13
90min[1-1],120min[2-1],StrommenWin
LAT D1
BFC Daugavpils [3] 2
FK Ventspils [6] 3
FT 0 3
HT0-1
5-5
LIT D1
Kauno Zalgiris [3] 6
Stumbras [5] 1 2
FT 4 3
HT1-3
8-3
FT 2 5
HT2-2
8-5
FT 1 1
HT1-1
7-8
ISR U19
Hapoel Tel Aviv U19 3
Maccabi Netanya U19
FT 1 0
HT1-0
4-4
Bos HD1
Sutjeska Foca 3
FK Tekstilac 4
FT 0 0
HT0-0
2-6
FT 0 2
HT0-0
11-8
ROM D3
MSE Targu Mures 3
Cluj II 1
FT 2 1
HT2-1
3-2
FIN D2
TPV [9] 5
Ekenas IF Fotboll [6] 2
FT 1 0
HT1-0
8-3
FT 1 0
HT1-0
5-7
FT 2 0
HT0-0
6-2
Bos HD1
NK Slaven Zivinice 3
Olimpik Sarajevo 1 2
FT 2 0
HT0-0
6-3
Bos HD1
FK Velez Mostar 1
Vitez 5
FT 1 0
HT1-0
9-2
Bos HD1
NK Bosna Visoko
Bratstvo Gracanica
FT 1 4
HT0-2
Bos HD1
FK Rudar Kakanj
FK Gorazde
FT 2 0
HT2-0
BLR D1
FK Vitebsk [9] 1
FK Zorka-BDU Minsk [13]
FT 3 0
HT1-0
3-12
SLO D1
Triglav Gorenjska [8] 2
Domzale [3] 2
FT 1 4
HT1-1
1-4
CRO Cup
Dinamo Zagreb [1] 2
Rijeka [2] 2
FT 1 3
HT0-2
5-4
NORC
Jerv [11] 1
Sandefjord [2] 2
FT 1 2
HT0-0
10-6
NORC
Kvik Halden [2] 1
Lillestrom [13] 1
FT 1 4
HT0-2
5-7
NORC
Moss [5] 1 2
Kongsvinger [8] 2
FT 1 2
HT1-1
3-7
NORC
Grorud [4] 1
Ham-Kam [9] 2
FT 0 0
HT0-0
6-3
90min[0-0],120min[1-0],GrorudWin
NORC
Kjelsas [1] 1 2
Skeid Oslo [12] 2
FT 3 3
HT1-0
7-4
90min[3-3],120min[3-4],Skeid OsloWin
NORC
Asker [11] 2
KFUM Oslo [5]
FT 2 3
HT1-1
1-5
NORC
Baerum SK [9] 2
Notodden FK [15] 1
FT 2 1
HT1-1
5-4
NORC
Lorenskog [6] 2
Ullensaker/Kisa IL [4] 1
FT 1 3
HT0-3
5-9
NORC
Fram Larvik [3] 3
Raufoss [6] 1
FT 1 1
HT0-1
2-3
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-3],Fram LarvikWin
NORC
Pors Grenland [28] 1
Mjondalen IF [11] 2
FT 2 4
HT1-2
2-2
NORC
FK Arendal [9] 1 2
Odd Grenland [2] 2
FT 0 2
HT0-1
2-1
NORC
Egersunds IK [3] 1 2
Bryne [6] 1
FT 2 2
HT1-1
13-9
90min[2-2],120min[2-2],Pen[4-5],BryneWin
NORC
Vard Haugesund [5] 1
Sandnes Ulf [7] 2
FT 0 0
HT0-0
2-24
90min[0-0],120min[0-2],Sandnes UlfWin
NORC
Sotra [10] 2
Haugesund [8] 1
FT 1 3
HT0-1
5-2
NORC
Fyllingsdalen [34] 2
Nest Sotra [10] 1
FT 0 4
HT0-2
4-5
NORC
Floro [7] 1 2
Aalesund FK [1] 2
FT 0 1
HT0-0
2-6
NORC
Hodd [11]
Sogndal [13]
FT 0 2
HT0-1
NORC
Brattvag [10]
Kristiansund BK [6]
FT 1 1
HT0-0
90min[1-1],120min[1-2],Kristiansund BKWin
NORC
Tillerbyen FK [85] 2
Rosenborg [12]
FT 0 3
HT0-0
1-11
NORC
Nardo FK [7] 2
Ranheim IL [9] 4
FT 0 3
HT0-1
2-6
NORC
Levanger FK [12]
Stjordals Blink [1] 3
FT 3 0
HT0-0
3-4
NORC
Melbo [36]
Tromso IL [16]
FT 1 2
HT1-0
NORC
Harstad [66]
Tromsdalen [16]
FT 2 3
HT0-0
NORC
IF Floya [18] 5
Alta [5] 3
FT 0 3
HT0-2
4-1
CYP Cup
APOEL Nicosia [1] 5
AEL Limassol [2] 6
FT 0 2
HT0-1
7-4
EST D1
Trans Narva [5]
FC Maardu [9] 1
FT 5 1
HT1-1
17-4
LIBD1L
Jubilee FC 3
LPRC Oilers 6
FT 1 1
HT0-1
4-10