March
Schedule
March FT HT
Tulsa Roughneck
Sporting Kansas City(R)
1
2
0
1
Centro Sportivo Paraibano 3
Coruripe Al 4
4
0
1
0
Reno 1868 FC 1
San Diego loyalty
2
4
1
3
Saint Louis FC
Forward Madison FC
2
1
0
1
Sacramento Republic FC
Real Monarchs
3
2
0
2
PSCS Cilacap 1
PSIM Yogyakarta 2
0
0
0
0
Slavia Kromeriz 1
MFK Dubnica nad Vahom 1 1
2
1
1
0
FK Jedinstvo Surcin 1
FK Brodarac
1
0
1
0
USV Vasoldsberg 1
SC Unterpremstatten II 2
3
3
1
3
MSK Zilina B
Dukla Banska Bystrica
1
0
0
0
Slovacko II
Otrokovice
4
0
1
0
Lisovic 1977 1
FK Vinca 1 3
3
2
1
2
Energetik-BGU Minsk
Khimik Svetlogorsk
4
0
3
0
UD Songo 1
Chicken Inn 1
0
2
0
1
GKS Belchatow
Miedz Legnica II
3
1
2
0
AB Copenhagen 2
Skovshoved 1
3
2
1
1
JK Piraaja Tallinn
Raplamaa 1 2
2
4
1
4
FC Torpedo Zhodino
FC Inhulets Petrove
0
3
0
2
Brondby IF (w) 1
Eskilstuna United (w) 1
5
2
3
2
SV Dobl 1
TUS Kirchbach
5
2
3
0
SK Furstenfeld 1
SV Spittal 1
1
1
1
1
FK Slovan Most pri Bratislave 1
MFK Rusovce
1
4
0
1
FK Zvezdara 3
FK Lestane 1 2
0
0
0
0
Big Bullets FC
Be Forward Wanderers 1
4
3
3
1
BSK Batajnica 1
FK Dunav Stari Banovci 1
4
1
1
0
Vasalunds IF
Nykopings BIS
4
2
1
0
FK Graffin Vlasim 1
FK MAS Taborsko 1
3
1
1
1
Dinamo Minsk
Spartaks Jurmala
0
1
0
1
Granicar 2
NK Marsonia 1909 5
3
4
1
2
TJ Spartak Myjava
FC Rukh Brest
1
4
1
1
Swift Hesperange 1
Jeunesse Canach 3
5
2
3
2
Ham-Kam 3
Jerv 1
2
0
0
0
SV Straden II
SV Feldkirchen II
6
0
4
0
AC Kajaani
RoPS 2
5
2
1
0
Tromso IL
Viking
1
1
0
0
Skautafelag Reykjavikur 1
Vatnaliljur 4
4
1
2
0
FK Kaluga
FK Zenit Izhevsk
1
1
1
0
Sokol
Dolgiye Prudy
1
1
1
0
Ingolstadt 2
Te Cu Kukuh Atta Seip 2
3
1
1
0
Zhejiang Greentown 1 1
FK Avanhard Kramatorsk 1
2
1
1
1
SKA Khabarovsk
Chernomorets Novorossiysk
0
0
0
0
Tekstilshchik Ivanovo
Torpedo Vladimir
4
0
2
0
Al Faisaly Amman U20
Maan U20 1
1
0
1
0
Al-Jazeera U20 1 1
Sahab SC U20
2
1
1
0
Ramtha SC U20 1
Al-Hussein SC U20
5
1
2
1
Shabab Al Ordon U20 1
Al Ahli Amman U20
2
0
2
0
IFK Goteborg U21
HackenU21
1
3
0
3
IFK Norrkoping FK
FC Linkoping City 1
4
0
1
0
Pittsburgh Riverhounds
Columbus Crew
0
3
0
1
AZ Alkmaar (Youth) 3
Almere City FC 1
3
1
0
1
Envigado FC Reserves 2 3
E.D.P IND. Medellin 3
1
1
1
0
Ganggam SC 2
KLASA 2
2
0
0
0
FK Isloch Minsk
Balkany Zorya
2
0
0
0
Muvanlai Athletics 1
Yarkhok United FC 1
2
1
0
1
Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Slavia Mozyr 3
1
1
0
1
Monchengladbach AM. 1
FC Utrecht (Youth) 1
0
4
0
1
FK Aktobe Lento 1
Slutsksakhar Slutsk 1
0
2
0
0
Sandnes Ulf 3
Honka Espoo 3
0
1
0
1
FC Altyn Asyr
FC Rukh Brest
1
0
1
0
Universidad Politecnica
Universidad Rey Juan Carlos 1
6
1
4
0
Asane Fotball
FC Lincoln
0
2
0
2
HAIF
Furuby IF
1
2
0
1
SK Werndorf
SV Rader Nais Tobelbad 1
2
3
2
1
FK Arendal 3
Fram Larvik 3
1
0
0
0
Landskrona BoIS
FC Rosengard 1 6
3
0
2
0
Krystal
SC Tavriya
1
0
0
0
FK Lida
Smorgon FC
1
0
1
0
Neman Grodno
Arsenal Dzyarzhynsk
2
0
1
0
Udinese
Cjarlins Muzane
13
1
1
1
FC Minsk
Oshmyany FK
2
1
2
1
Canon du Sud 4
KOZAF 1
0
1
0
0
Sarpsborg 08 1
Strommen 1
5
1
4
0
Stabaek (w)
Kolbotn (w)
1
1
1
0
Bryne
Staal Jorpeland
1
1
0
1
Leopard St Camille 1
ASFA-Yennenga 3
1
2
1
2
Eslovs BK
Torns IF
1
4
0
1
Santfeliuenc FC
Lahti
0
2
0
1
Persis Solo FC 3
Semen Padang 2
4
0
1
0
Sokol
Chelyabinsk 1
2
1
1
0
Universidad Comillas 1
Universidad Camilo Jose Cela 2
1
5
0
4
Alania Vladikavkaz
Slutsksakhar Slutsk
1
1
1
0
Rosenborg 1
Bodo Glimt
3
1
0
0
Ullensaker/Kisa IL
Jerv 4
0
1
0
1
JAHE 2
Kaedi FC 1
0
1
0
1
Brodd 5
Vidar 2
2
0
0
0
Annabichler SV
SK Maria Saal
7
8
4
1
Degerfors IF 1
Karlstad BK II 1
0
0
0
0
Genarps IF
Anderslovs BoIK 1
6
0
5
0
SV Meppen (w)
FC Twente Enschede (w)
2
1
2
0
AS Garde Nationale 1 2
AS Police (BEN) 2
1
2
0
0
South Hobart
Kingborough Lions 4
1
2
1
0
Krystal 3
Enerhiya Nova Kakhovka 1 3
3
2
1
1
Chernomorets Novorossiysk
Lada SOK Dimitrovgrad
1
3
1
2
Dinamo Briansk
Stavropolye-2009
1
3
0
1
Glenorchy Knights FC 2
Hobart Zebras 4
2
1
1
0
Zorkyi Krasnogorsk 1
Saturn Moscow
3
4
2
2
Brann 2
HJK Helsinki 3
1
1
1
0
Stromsgodset
Valerenga
1
3
0
1
FC Belshina Babruisk 1 3
FK Vitebsk 1
1
2
0
1
Hirnyk-Sport Horishni Plavni 1
Hirnik Kryvyi Rih 1
3
0
1
0
Sandnes Ulf 3
Asane Fotball 1
1
2
1
1
Odd Grenland
Raufoss 1
3
1
2
1
Stromsgodset B
Valerenga B
0
0
0
0
Dnepr Mogilev 2
Dnepr Smolensk
1
1
0
1
Young Boys
Kriens
5
1
2
0
Molde
Lillestrom
2
0
0
0
Viking
Honka Espoo 2
1
2
1
1
Universidad Europea De Madrid 5
Universidad Complutense 2 6
4
3
3
3
Skjetten Fotball 1
Oppsal 2
2
0
0
0
Universidad de Antioquia
Talento y Vida 2
3
1
0
1
Umea FC 2
IFK Lulea
2
1
2
0
Skeid Oslo 1
Kongsvinger
0
2
0
0
Lunds SK 1
Kosova IF 4
1
2
0
1
Lyn Oslo 3
Gjelleraasen IL 4
1
0
1
0
KA Asvellir
Hordhur
3
1
1
1
Savusavu U19
Seaqaqa FC U19 1
0
5
0
0
Nasinu U19 1 3
Suva FC U19 1
2
5
0
3
Industrial FC
Real Tomayapo
0
3
0
2
Nacional AM U19 1 2
Fast Clube U19 2
0
1
0
0
CA Ciclon 1 4
Union Tarija 7
1
2
1
2
Politecnico J.I.C. 1 4
Molino Viejo 1 4
1
1
0
0
Chisholm United FC 3
Yarra Jets 3
2
1
1
1
Plenty Valley Lions 4
MCFC 1991 6
5
4
2
1
Clarence Zebras Reserves 1
Beach City 4
2
2
1
2
FC Minsk
Arsenal Dzyarzhynsk
4
1
2
0
SD Raiders FC 3
Hake Ya Dong in Sydney City 3
2
1
1
0
Luki Energiya
FK Kaluga
2
2
1
2
Strogino Moscow
FK Kolomna
2
1
1
1
SV Kloch 1
AK Liebherr GAK (Youth) 1
3
4
1
3
Bremer SV
Oldenburg
0
6
0
0
Lugano
Chiasso
2
1
1
0
FC Minsk
Smorgon FC
0
1
0
0
Dalby GIF
Janstorp AIF
3
1
2
0
Tromso IL
Tromsdalen
2
1
0
0
KFUM Oslo
Sandefjord 2
1
1
0
1
AFK Linkoping 1
IK Tord 1 6
0
5
0
2
Energetik-BGU Minsk
Sputnik
2
2
2
0
FC Haka
HJS Akatemia
2
0
0
0
Assyriska 1
Stenungsunds IF
1
2
1
1
Perth SC
Floreat Athena
5
0
4
0
IFK Berga 4
Rappe GOIF 1
0
3
0
0
Mypa
PeKa
3
1
1
1
BIIK Shymkent (w)
Romania (w)
1
1
0
0
Slavia Mozyr
Volyn
1
0
0
0
Fana 1
Sandvikens 1
0
4
0
1
Ekenas IF Fotboll 1
TPS Turku
2
4
0
1
Inter Turku 1
Vaasa VPS 1
7
1
3
1
Lyn (w)
Fart (w)
7
0
3
0
Kvik Halden 1
Baerum SK 1
0
2
0
2
Norrby IF
IFK Varnamo 3
6
1
3
0
FCR 2001 Duisburg (w)
Monchengladbach (w)
2
4
1
4
IK Uppsala (w)
Brommapojkarna (w)
5
0
3
0
Akropolis IF
IFK Mariehamn
2
1
1
0
Varde
Sotra 2
4
0
3
0
Nardo FK 3
Strindheim IL
0
1
0
0
Helsingborg
Lunds BK
5
2
3
0
Asker 1
Ullern FC 1 3
0
0
0
0
Eskilsminne DIF (w) 1
Borgeby FK (w) 1
1
0
0
0
IF Limhamn Bunkeflo 1 3
IFK Hassleholm 3
0
1
0
0
FK Gorodeya
Neman Grodno
2
1
2
0
Kenya (w)
Chile (w)
0
5
0
2
Jaro 2
VIFK 2
4
1
1
1
Moss 2
Fredrikstad 2
1
4
0
2
IFK Kalmar (w) 1
Mariebo IK (w) 1
5
3
1
1
FC Linkoping City 6
Vasalunds IF 1 1
4
0
1
0
Neuchatel Xamax
Grasshopper
4
2
2
2
Obolon Kiev
FC Rukh Brest
0
2
0
2
Northern Ireland (w) B
Ghana (w)
0
4
0
3
FC Souvara Riadh 2
ASC Snim 2
0
2
0
2
F.C. Nouadhibou 5
King Nouakchott 1 5
1
1
0
0
Pittsburgh Riverhounds
Toronto FC II
0
0
0
0
CRB AL 1
CEO AL 1
2
0
2
0
Robina City Blue 1 2
Surfers Paradise
0
10
0
2
Fremantle City 1
Forrestfield United 3
1
3
0
1
Vastra Frolunda
IK Kongahalla 1 3
6
0
2
0
Olympic Kingsway SC 4
Western Knights 2
0
2
0
1
Ullensaker/Kisa IL 2
Ranheim IL 1
2
1
1
0
Ljungskile
Kvik Halden
3
0
1
0
PK-35 Vantaa
Gnistan Helsinki
2
2
1
2
IKRAM Muda FC 2
Armed Forces FC 1
0
0
0
0
Lepoglava (w)
Katarina Zrinski Women 1
0
2
0
2
Osters IF
Trelleborgs FF
0
0
0
0
Stabaek
Haugesund
4
1
2
1
Mexico (w) 1
Slovakia (w)
2
2
0
2
PFC Sochi Youth
Sokol
1
3
1
2
Mjondalen IF
Sogndal 1
1
1
0
0
Sankata FC 2
Nepal Army FC 4
0
3
0
1
FC Wil 1900 1
FC Zurich
1
4
1
1
Brann
Sotra 1
1
1
1
1
FK Kaluga
Lada SOK Dimitrovgrad
0
0
0
0
Zenit Penza
Syzran
6
3
3
2
Hirnik Kryvyi Rih 1
Kremin Kremenchuk 1
3
0
2
0
Volga Ulyanovsk
Luki Energiya
2
1
1
0
HIFK
FC Rukh Brest
1
2
1
1
Grorud 1
Start Kristiansand 2
0
2
0
1
VfL Wolfsburg (Youth)
Lupo-Martini Wolfsburg
10
0
5
0
Astorps FF 2
Hassleholms IF 1
0
4
0
2
KFUM Oslo
Kjelsas 1
0
0
0
0
Kriens
SC Cham
2
1
2
0
Malaita Kingz U19 2
Laugu United U19 1
2
0
1
0
Three Star
Nepal Police Club
0
3
0
1
Sarpsborg 08 1
Kongsvinger 1
0
0
0
0
Stjordals Blink
Kristiansund BK
2
2
1
2
Stjordals Blink
Stabaek
2
2
1
2
Slavia Mozyr
Prykarpattya Ivano Frankivsk
4
0
3
0
Sarpsborg 08
Raufoss
Cancel
Aalesund FK
Ranheim IL 3
1
3
0
3
Atletico Union Guimar 2
Tenisca 2
1
1
0
1
Arboga Sodra IF
Skiljebo SK
2
3
2
3
Torns IF 1
IFK Hassleholm 2
1
4
1
1
Hessen Dreieich 1
SG Rosenhohe
6
0
4
0
Lancaster City
Atherton Collieries
1
0
0
0
resistencia SC
Fulgencio Yegros
3
1
2
0
Energetik-BGU Minsk 2
Smorgon FC
2
3
1
2
Manang Marshyangdi Club 1
Nepal Army FC 1
3
2
2
1
Lindome GIF 2
Orgryte 2
0
1
0
0
Sokol
Dolgiye Prudy
2
3
1
1
Calder United SC (w)
FC Bulleen Lions (w) 1
5
0
5
0
FK Vitebsk 1
Dnepr Smolensk
2
1
0
1
Hirnik Kryvyi Rih 1
Nikopol-NPGU 1
2
1
2
1
Arsenal Dzyarzhynsk
BATE Borisov U19
5
0
4
0
Grasshopper
Schaffhausen
1
0
0
0
Luki Energiya
FC Lada Togliatti
1
2
1
2
Osters IF 3
Halmstads
2
0
1
0
Gnistan Helsinki 2
IFK Mariehamn 1
2
3
2
1
IK Sirius FK 1
IK Brage
1
1
0
1
Young Boys
Winterthur
0
0
0
0
St. Gallen
FC Wil 1900
4
1
3
1
Manaus U19 4
Nacional AM U19 1 7
4
1
1
0
Olympia Warriors 3
South Hobart
4
3
3
1
Manang Marshyangdi Club
Nepal Police Club
0
0
0
0
Energetik-BGU Minsk
Oshmyany FK
2
1
1
1
FK Vitebsk 2
Naftan Novopolock 3
1
2
0
0
Volna Pinsk
Granit Mikashevichi
2
2
1
1
FC Abdish-Ata Kant 1
FK Kara-Balta 1
2
0
0
0
FC Slutsk Reserves 1
Osipovichy
2
0
1
0
Krumkachy 1
Sputnik 1 2
3
1
1
1
Smedby AIS (W) 2
Alvsjo AIK (w)
3
1
3
1
Dnepr Mogilev 2
Shakhter Soligorsk Reserves 4
3
5
2
2
Solwezi Academy (w) 2
Queens Academy (w) 1
0
10
0
7
Trangfors IF Boden (w)
Sunderby SK (w)
4
0
1
0
Varmbols FC
Eskilstuna City FK 1
4
2
2
0
FC Minsk 2
Neman Grodno 2
1
1
0
1
Degerfors IF
Karlstad BK
2
2
1
1
University of Chile U20 1
Deportes Temuco U20 4
1
0
1
0
Cobreloa U20 7
Curico Unido U20 2
2
2
2
0
OHiggins U20 5
CD Huachipato U20 2
2
0
1
0
Indeni Roses (w) 1
Green Buffaloes (w) 1 2
1
1
1
1
FC Gomel 3
Smorgon FC 5
3
1
1
0
Rappe GOIF
FC Gute
5
2
3
1
Haninge 2
IF Sylvia 1
1
4
1
1
Brommapojkarna 1
Enskede IK 1
2
0
1
0
Audax Italiano U20 1 4
Everton de Vina U20 1
4
2
3
1
Vasteras SK FK
Akropolis IF
3
0
1
0
GIF Sundsvall 3
Umea FC 1 4
2
1
2
1
Guediawaye 3
AS Sucriere 3
3
2
2
0
AS Douanes Dakar 1
Renaissance Dakar 2
2
2
0
2
AF Amadou Diallo Djekanou 2
SOL FC Abobo 1 3
3
1
2
1
CD Antofagasta (W) 1
Universidad Catolica (W) 2
3
0
1
0
Akademiya-Lider Kant 1
Neftchi Kochkor-Ata 4
0
1
0
0
FK Ryazan
Znamya Truda
0
3
0
2
FC Belshina Babruisk 3
Khimik Svetlogorsk 1 2
3
0
1
0
Dordoi-Dynamo Naryn
FC Ilbirs
6
1
5
0
Eslovs BK
FBK Balkan 1
5
3
0
1
Malmkopings IF 4
BK Sport 1
2
4
0
1
La Serena U20 4
Rangers de Talca U20 3
1
2
1
1
Kongsvinger
Ham-Kam
Cancel
Kolstad
Nardo FK
Cancel
Queens Academy (w)
Green Buffaloes (w)
0
9
0
3
KAMAZ Naberezhnye Chelny
Torpedo Vladimir
1
0
1
0
FC Lokomotiv-Kazanka Moscow
Changchun Yatai
2
0
1
0
US Ksour Sef 3
Redeyef
2
0
2
0
Santiago Wanderers U20 2
Palestino U20 2
3
0
1
0
AFC Eskilstuna
FC Linkoping City
0
1
0
0
APEJES Academy
Cameroon
2
2
0
0
IFK Lidingo FK
Huddinge IF
1
1
0
1
JCA 1
Kotoko 2
1
0
0
0
Nosta Novotroitsk
Dinamo Briansk
0
3
0
2
Odd Grenland
Ullensaker/Kisa IL
Cancel
Karlslunds IF HFK
Yxhults IK
1
1
0
0
Sao Jose MA 2
Pinheiro AC 2
1
5
1
4
Kalmar
Orebro
4
1
0
0
Volga Ulyanovsk
Saturn Moscow
1
0
0
0
Metallurg Lipetsk
Zvezda Perm
1
1
0
1
Karlstad BK
Nordvarmland FF 1
4
2
2
2
BK Astrio
Ullared 2
3
1
1
0
Lada SOK Dimitrovgrad 1
SY Sakhalinsk
3
2
3
1
FC Lada Togliatti
FK Khimik-Avgust 2
1
3
1
0
Saturn Moscow
FK Ryazan
1
4
1
1
FK Zenit Izhevsk
KAMAZ Naberezhnye Chelny 1
2
4
1
3
Olila High School (w) 1
Lady Doves FC (w)
0
1
0
1
Kampala Queens (w) 2
She Corporate (w)
0
4
0
2
UCU Lady Cardinals (w)
Kawempe Muslim FC (w) 1
2
2
0
1
YASA (w)
Pataaki (w) 1
1
1
1
1
Buikwe Red Stars 3
Free Stars 2
0
0
0
0
Torpedo Vladimir 2
Sibir-M Novosibirsk 2
0
1
0
1
Naftan Novopolock
FC Polotsk
4
0
4
0
IK Brage
Gefle IF
8
2
5
0
Orgryte
FC Trollhattan
Cancel
BK Forward 1 2
IK Sturehov 3
3
0
2
0
IF Lodde 3
Torns IF 3
1
3
1
0
Sokol 1
Dolgiye Prudy 5
0
0
0
0
Kamaz Nab Chelny 2 2
Irtysh 1946 Omsk 1
1
1
0
0
Chelyabinsk
Tyumen 1
1
2
1
1
Maamba Energy Stars 1 3
Choma City FC 6
2
5
0
2
Lagans AIK 2
Waggeryds IK
0
2
0
1
Anderslovs BoIK
Ystads IF FF
Cancel
Akron Togliatti
Nosta Novotroitsk 2
2
0
2
0
Sollentuna United 1 3
Fanna BK
3
2
1
2
Oxelösunds IK 1
IFK Nyköping 1
0
8
0
6
Stafsinge IF 1
Väröbacka GIF
1
0
0
0
Lunds SK
Skabersjo IF
4
3
1
0
SSHOR Zvezda Perm 3
Krasnokamsk 2
14
0
4
0
SSHOR Zvezda Perm II 1
FK Oktan Perm 1
4
2
1
1
Shakhtar Perm 1
Univer PGNIU 1
9
1
3
1
Dnepr Mogilev
Gorki 1
4
1
2
0
FC Molodechno 2
Smorgon FC 2
0
5
0
3
Eslovs BK 2
Hogaborgs BK 2
1
1
1
1
Olimp Skopa Zheleznodorozhny
Lyubertsy
2
2
2
1
Furuby IF 1
Rottne IF 1
2
1
2
1
Katrineholm 1
Halleforsnas IF 1
3
1
0
1
IFK Osby (W)
Ronneby BK (W)
3
0
1
0
Granit Mikashevichi
Shahter Petrikov II
1
2
0
1
Oshmyany FK
Energetik-BGU Minsk
5
1
2
1
Brommapojkarna (w)
Tyres FF (W) 2
4
2
2
0
Lule SK (W)
Trangfors IF Boden (w)
4
1
1
0
Arsenal Dzyarzhynsk 1
Kommunalnik Slonim
1
1
0
1
Markaryds IF
Vastra Karups IF 3
4
2
1
0
Oka Stupino 2
FC Stupino 1
6
1
2
0
SMI Autotrans 2
Osipovichy 3
2
4
0
2
Lindome GIF 3
IK Oddevold 5
0
2
0
1
Hacken 1
Jonkopings Sodra IF 2
6
1
4
1
IFK Berga
Hanvikens SK
4
1
1
1
Zvezda BBC Minsk
RB Strikerz Minsk
0
1
0
0
Lunds BK
Osterlen FF 2
3
0
1
0
FC Gomel 5
FK Lida 6
2
4
1
2
BK Forward
Enkoping
1
0
1
0
Vaxjo Norra IF 1
Gransholms IF 3
2
2
0
1
Syrianska Eskilstuna IF 3
IK Sleipner 2
0
5
0
3
IFK Osby
VMA IK 3
2
0
2
0
Lindsdals IF
Oskarshamns AIK
0
1
0
0
Qviding FIF 1
Stenungsunds IF 4
2
1
2
0
IFK Malmo FK 1 2
Torns IF 1
2
3
1
1
Husqvarna FF 1 3
Atvidabergs 1
3
2
2
1
Ljungby IF 2
Växjö Norra 1
3
2
1
1
Skovde AIK
FC Trollhattan
2
2
0
1
FC Olimp Odintsovo 3
Gorki 2 Odintsovo 2
4
5
1
2
Angered BK 4
Vanersborgs IF
8
1
3
0
FC Oka Stupino U20
Zvezda Serpukhov
7
0
1
0
IF Sylvia 2
IFK Varnamo 1
0
2
0
2
Smedby AIS 2
Motala AIF FK 2
0
5
0
3
Sputnik 3
Khimik Svetlogorsk 2
3
0
2
0
Wisseltofta IF 2
IFK Osby
2
1
1
1
Assyriska United IK 3
Arameiska-Syrianska IF 3
2
6
0
2
BK Sport 2
AC Primavera 2
1
0
0
0
Spanga IS (w)
IFK Lidingo (w)
1
9
0
4
FC Ilpar II
Univer PGNIU 1
6
2
0
2
LFKB Moscow
Pervomayskiy Front Moscow
2
4
2
1
Diesel SE Moscow
Drive SE Moscow
12
1
4
1
Tegs SK 1
Mariehem SK 1
7
1
3
0
Znamya Truda
Saturn Moscow
0
0
0
0
Ulricehamns IFK 2
Dalstorps IF 1
0
1
0
0
Oka Stupino 2
FC Ozery 2
6
4
1
2
Bergn sets AIK (W)
Sunderby SK (w)
5
1
2
0
FC Machulishchi 1
Sputnik 4
2
0
1
0
Sokol 2
Olimp Khimki 1
0
0
0
0
Sodra Sandby IF 1
Linero IF 3
3
1
1
0
Master Moscow
Inter Moscow 1
1
1
0
1
Sodra Rorum BIK 1 4
Lovestads IF
1
6
1
3
Skiljebo SK
Kungsor BK
3
1
1
0
Åryds IK 2
Lagans AIK
4
4
2
0
Alets IK 1
Skrea IF 1
9
2
2
2
FC Djursholm U19 2
IFK Haninge/Brandbergen U19 1
3
3
1
1
Umea FC Academy 3
IFK Umea
3
4
1
1
Vingakers IF 4
Ericsbergs GOIF 4
2
7
1
3
Sunnana SK 1
Infjärdens SK 1
4
2
2
1
Spartacus 2
Chukotka Moscow 1
11
2
2
1
Horby FF 3
Sosdala IF 3
4
2
2
0
Soderkopings IK 1
Dagsbergs IF 1
3
0
2
0
IFK Vasteras FK 1
IK Franke
0
4
0
1
Znamya Truda 3
Rotor Volgograd B 3
1
1
0
0
Haninge
Taby 2
2
1
0
1
Phoenix Krasnodar
Olimp Now Krasnodar
2
7
0
1
Saturn Moscow 4
SY Sakhalinsk 2
4
2
1
1
Gilport Lions 1
Morupule Wanderers FC 2
1
3
0
1
Angelholms FF
BK Astrio 1
1
2
1
1
Älmhults IF
Lonsboda GoIF
Abd
Alets IK 1
Sperlingsholms IF 1
3
3
1
2
Myckle IK (W)
Piteaa IF U19 (W) 1
2
0
2
0
Orebro U21
Rynninge IK
2
1
0
0
Allerums GIF 1
Bjuvstorps FF 5
4
1
2
1
Tomelilla IF 1
Lunds BK U19
3
4
2
1
IFK Stocksund 2
Karlbergs BK 2
1
2
1
1
Saturn Moscow 2
Rotor Volgograd B 1 4
3
0
2
0
FC Berdyansk
FC Lozovatka
1
3
1
3
BEC Tero Sasana
Lampang FC
Postp.
Smena Kazan
Dinamo-18 Kazan 4
2
0
1
0
SC Tavriya
Melitopolskata Chereshnya
5
1
1
1
Nelstars 2
Choma Dam 1 6
1
4
0
2
FK Chita
Kuban Holding
1
2
1
0
Union Berlin
Arminia Bielefeld
Postp.
RoPS Rovaniemi
AC Kajaani
Postp.
Setun Kuntsevo 3
SSH Granit 6
4
5
1
0
FC Olimp Odintsovo 5
Torpedo Zhavoronki 3
0
3
0
1
Andraus Brasil 1 2
Serrano PB 1 3
1
2
1
1
Landskrona BoIS
Torns IF
Postp.
Sandsbro AIK
Ingelstads IK 1 1
3
1
2
1
Oskarshamns AIK
FK Almeboda/Linneryd
Postp.
Aby IF 2
IK Sleipner 1
2
0
0
0
Skegrie BK 2
Uppakra IF 3
0
3
0
0
Ljungby IF (W)
Alvesta GoIF (W) 1
1
2
1
0
Sandarna BK 1
Asa IF 1
5
5
1
3
Angered BK
Savedalens IF
Postp.
Golden Moscow
Disa Moscow
5
0
2
0
Royal Aboso
Dongping Venus
0
2
0
0
Nika Moscow
Metalug Moscow
2
1
0
0
FC Berdyansk
SC Tavriya
1
5
0
0
Vasa agona
Old Royal
1
0
1
0
FC Lozovatka
Melitopolskata Chereshnya
4
1
3
0
FIZBMoscow
Vostoco torpedo
1
8
0
4
RoSPA Park
Tacois Barcelona
1
0
1
0
Young Stars Torit
Blue Bullets
3
0
2
0
WSC Hertha Wels
Hannover 96
Postp.
FC Liefering
FC Blau Weiss Linz
Postp.
Haza Moscow II
Affan Gade
0
1
0
0
Alto
Thar wa United 1
1
0
1
0
Kalmar
Jonkopings Sodra IF 1
3
0
2
0
MBP Moscow
Sepmolot
2
2
0
1
Enskede IK U19 (W)
Alta U19 (W)
5
2
3
2
Enskede IK (w)
Alta (w)
Postp.
Markaryds IF 1
Delary Pjatteryd 1
5
1
2
1
Helsingborg
Norrby IF
Postp.
Lileluo 1
Lin hams
5
6
1
3
IF Väster
IK Virgo
2
0
1
0
Bars Moscow
Concord Moscow
2
3
2
0
Metalug Moscow
Khazar Moscow
2
2
2
0
FK Zenit Moskva
Kraskovo Moskovskaya Oblast
0
4
0
1
FC Berdyansk
Melitopolskata Chereshnya
Postp.
Nika Moscow
Sporting Real FC
Postp.
Setun Kuntsevo
Novomir FK
6
2
0
2
Vasa agona
Thar wa United
1
1
0
1
SC Tavriya
FC Lozovatka
Postp.
Balashikha
FC Vityaz Noginsk
2
5
2
1
SJK Seinajoen
TPS Turku
Postp.
Nurnberg
Bohemians 1905
Postp.
Kupavna Balashikha
Meteor Moscow
3
4
1
0
Sepmolot
Affan Gade
Postp.
Dongping Venus
RoSPA Park
2
0
2
0
Olimp Moscow
Granit Moscow
Postp.
Haza Moscow II
MBP Moscow
Postp.
Lunds BK
IFK Malmo FK 2
3
1
3
0
FK Arbat
Gorki
0
4
0
1
Askerods IF (W) 1
Vinslovs IF (W)
0
10
0
3
Enhorna IF
Sodertalje
Postp.
Fittja IF 1
Ha Ningge U19
5
3
2
3
Lindo FF 2
Dagsbergs IF 1
0
2
0
2
Skene IF
Hestrafors IF
Postp.
Gillberga Lista IF
Baggetorps IF
6
0
2
0
Qviding FIF 2
IK Oddevold 1
0
0
0
0
Ekenassjons IF 1
Myresjo IF 1
6
5
3
3
IFK Tumba FK 2
FC Djursholm 1
0
1
0
0
Shimizu S-Pulse
Jubilo Iwata
11
2
0
0
Medle SK 2
Bure IF 2
2
1
1
0
IF Boljan
Lilla Traslovs FF
2
1
0
0
Loberods IF 1
Billeberga GIF
0
5
0
2
Dnepr Mogilev 4
FK Orsha 4
2
0
0
0
Djursdala SK
Ankarsrums IS
Postp.
FK Kronon Stolbtsy
FC Molodechno
2
3
2
1
BK Sport 2
Raby Rono IF 2
0
0
0
0
Kronangs IF (W)
Mariedals IK (W)
1
3
0
1
Arsenal Dzyarzhynsk 1 2
Oshmyany FK 4
3
0
1
0
Krumkachy 2
Smorgon FC 2
1
0
0
0
Sandareds IF
Kronangs IF
2
2
0
1
Storebro IF
Hjorted/Totebo
Postp.
Moron BK (w)
Umea IK (w) 2
1
1
1
1
Dannike IK
Rangedala IK
2
2
0
0
GIF Nike
BK Flagg 2
0
0
0
0
Eskilsminne IF
Angelholms FF
0
0
0
0
FK Lida
Shahter Petrikov II 2
1
0
0
0
Gefle IF
Hudiksvalls ABK
1
0
0
0
Hacken
Utsiktens BK
5
2
2
1
Arameiska-Syrianska IF 2
IFK Stocksund 2
1
2
1
0
Old Royal
Alto
Postp.
Arla IF 2
Hallbybrunns IF 3
4
1
3
1
FC Gomel 3
FK Ivacevichi 2
8
1
4
1
Lunds BOIS 1
Lunds FF
2
2
1
1
Eneby BK
Tenhults IF
Postp.
IK Frej Taby
Sollentuna United 2
1
2
0
0
Växjö Norra 5
Åryds IK 3
1
1
0
1
Landvetter IS 4
Angered MBIK 1 2
3
0
1
0
Enskede IK 2
Tyreso FF 1
6
3
2
1
Toarpsalliansen (W)
Bramhults IK (W)
0
7
0
1
IF Limhamn Bunkeflo 2
Veberods AIF
2
1
1
0
Lagans AIK
Gislaveds IS
1
5
0
0
Vimmerby (W)
Rodsle BK (w)
1
0
1
0
Malmslatts AIK 1
BK Derby 1 4
0
2
0
1
Sunnana SK (w) 2
Notvikens IK (w) 1
1
1
0
1
Tegs SK 1
Taftea IK 1
3
2
3
2
Eskilstuna Sodra 1
Eskilstuna Babylon IF 2
1
7
0
1
Lonsboda GoIF 1
Haradsbacks IF
0
2
0
0
Vaxjo BK (W)
Almhults IF (W)
2
4
1
1
Eskilsminne DIF (w)
IFK Varnamo (w) 1 1
11
0
6
0
Syrianska Eskilstuna IF 2
AC Primavera 4
4
1
1
0
Nosaby IF
IFK Hassleholm
2
3
1
0
Frodinge Brantestad SK 2
SK Lojal 2
1
0
0
0
Tacois Barcelona
Royal Aboso
Postp.
Bramaregardens FC
Gards Kopinge IF
Postp.
Yamagata University F.M. 1
Yamagata University Athletic
0
0
0
0
Oyama SC 1
Kanai SC 1
3
0
1
0
Tyringe IF
Vittsj GIK
Postp.
Holsby SK
Lenhovda IF
Postp.
IF Vellinge (w)
Sjobo IF (w) 2
3
5
0
1
Vrango IF
Knippla IK 1
3
1
1
0
BK Sport U19 1
IK Franke U19
2
4
1
2
Team TG FF (w)
Lule SK (W)
Postp.
Myresj /Vetlanda FK 3
Vimmerby IF
1
6
0
2
IF Sylvia
Assyriska Turabdin IK
Postp.
Lilla Tjarby IK 2
IF Leikin
3
1
1
0
Somtuna U19 1 1
IK Oden U19 1 3
3
1
2
1
Umea Sodra FF (w)
Mariehem SK (w)
2
1
1
0
Ragsveds IF (w)
FC Djursholm (w)
3
1
3
0
Utbynas SK (w)
Goteborgs DFF (w)
0
5
0
4
Bjorkviks IF 1
Ericsbergs GOIF 2
1
12
1
4
Syrianska FC
Vasalunds IF
1
2
0
1
Askims IK (W)
IK Kongahalla (W)
2
4
1
1
Sundbybergs 3
Vasterhaninge IF 3
3
2
1
0
Alvesta GoIF (W) 1
Tingsryd United FC (W)
3
5
2
1
Sodra Sandby IF 2
Kosova IF 3
4
3
2
1
Savedalens IF (W)
Torslanda IK (w)
5
0
1
0
IFK Lidingo (w)
Nacka Allstars DFF (W)
Postp.
Karlbergs BK (w)
IFK Taby FK (w) 1
2
3
1
1
Nashulta GOIF
AFC Eskilstuna
Bergkvara AIF
SSG IF
Vastra Ingelstad IS
Skabersjo IF
Slovenia U21
Norway U21
MiPK Mikkeli
MP MIKELI