2019-2020
Qualifying 2
Schedule
Qualifying 2 FT HT
FC Avan Academy 2
FC Lincoln 1 2
2
0
2
0
HB Torshavn 2
Linfield FC
2
2
1
1
FK Shkendija 79 3
F91 Dudelange 3
1
2
1
0
FC Santa Coloma 5
Lokomotiv Astana 1
0
0
0
0
Tre Penne 1
Suduva 3
0
5
0
2
Slovan Bratislava
KF Feronikeli
FC Pyunik
Baumit Jablonec
FK Ventspils
Gzira United
FK Gilan Gabala
Dinamo Tbilisi
Partizani Tirana
Sheriff Tiraspol
AEK Larnaca
Levski Sofia
FC Utrecht
HSK Zrinjski Mostar
Chikhura Sachkhere
Aberdeen
Budapest Honved
CS Universitatea Craiova
Mlada Boleslav
Ordabasy
Yeni Malatyaspor
NK Olimpija Ljubljana
Molde
Cukaricki Stankom
Arsenal Tula
FC Neftci Baku
Shakhter Soligorsk
Esbjerg
Alashkert
Steaua Bucuresti
FC Flora Tallinn
Eintracht Frankfurt
Haugesund
Sturm Graz
Lechia Gdansk
Brondby IF
Connahs Quay Nomads FC
Partizan Belgrade
Lokomotiv Plovdiv
Spartak Trnava
CSKA Sofia
ZNK Osijek
Hapoel Beer Sheva
FC Kairat Almaty
Piast Gliwice
Riga FC
IFK Norrkoping FK
FK Liepaja
Fehervar Videoton
Vaduz
Jeunesse Esch
Vitoria Guimaraes
Luzern
KI Klaksvik
Aris Thessaloniki
AEL Limassol
AZ Alkmaar
Hacken
Dunajska Streda
PAE Atromitos
FK Buducnost Podgorica
Zorya
Wolves
Crusaders
Glasgow Rangers
Progres Niedercorn
KAA Gent
FC Viitorul Constanta
Domzale
Malmo FF
Strasbourg
Maccabi Haifa
Torino
Debrecin VSC
Legia Warszawa
KuPs
Valur Reykjavik
Ludogorets Razgrad
Shamrock Rovers
Apollon Limassol FC
RCD Espanyol
Stjarnan Gardabaer
FC Lincoln
FC Avan Academy
Suduva
Tre Penne
F91 Dudelange
FK Shkendija 79
KF Feronikeli
Slovan Bratislava
Cukaricki Stankom
Molde
Lokomotiv Astana
FC Santa Coloma
Ordabasy
Mlada Boleslav
FC Kairat Almaty
Hapoel Beer Sheva
FC Viitorul Constanta
KAA Gent
Zorya
FK Buducnost Podgorica
CS Universitatea Craiova
Budapest Honved
Debrecin VSC
Torino
Riga FC
Piast Gliwice
Hacken
AZ Alkmaar
Levski Sofia
AEK Larnaca
FK Liepaja
IFK Norrkoping FK
KuPs
Legia Warszawa
Apollon Limassol FC
Shamrock Rovers
Vaduz
Fehervar Videoton
Baumit Jablonec
FC Pyunik
AEL Limassol
Aris Thessaloniki
Sheriff Tiraspol
Partizani Tirana
KI Klaksvik
Luzern
HSK Zrinjski Mostar
FC Utrecht
Maccabi Haifa
Strasbourg
FC Neftci Baku
Arsenal Tula
Malmo FF
Domzale
Dinamo Tbilisi
FK Gilan Gabala
PAE Atromitos
Dunajska Streda
Brondby IF
Lechia Gdansk
Ludogorets Razgrad
Valur Reykjavik
Esbjerg
Shakhter Soligorsk
Gzira United
FK Ventspils
NK Olimpija Ljubljana
Yeni Malatyaspor
Progres Niedercorn
Glasgow Rangers
Sturm Graz
Haugesund
Steaua Bucuresti
Alashkert
Eintracht Frankfurt
FC Flora Tallinn
ZNK Osijek
CSKA Sofia
Linfield FC
HB Torshavn
Spartak Trnava
Lokomotiv Plovdiv
Aberdeen
Chikhura Sachkhere
Vitoria Guimaraes
Jeunesse Esch
Partizan Belgrade
Connahs Quay Nomads FC
Crusaders
Wolves
Stjarnan Gardabaer
RCD Espanyol