All Hot FilterFilter0
OMA PL
Al Shabab(OMA) [12] 1
Sohar Club [9] 3
FT 1 1
HT1-1
3-5
Finland K
SoVo 1
MaPS Masku
FT 0 6
HT0-2
4-5
HOL D1
ADO Den Haag [12]
Excelsior SBV [17]
FT 3 1
HT2-1
4-9
JOR D1
Al-Baq's [9] 1
Shabab AlOrdon [4]
FT 0 0
HT0-0
3-7
SUD PR
Khartoum Al Watani [1]
Hilal O Baye [6] 3
FT 1 1
HT0-1
4-4
SWE D1
Djurgardens [1] 2
IFK Norrkoping FK [10] 1
FT 1 1
HT0-1
10-4
FT 2 0
HT1-0
3-7
OMA PL
Al-Suwaiq [7] 1
Saham [5] 2
FT 1 2
HT1-1
11-2
Nor YC
Stabaek U19
Ullern 2 U19
FT 2 2
HT0-1
9-2
90min[2-2],120min[2-3],Ullern 2 U19Win
EST D4
Flora Tallinn III
JK Tulevik Viljandi II
FT 5 2
HT3-0
7-5
SWE D1
Kalmar [11] 1
IFK Goteborg [8] 2
FT 1 1
HT0-0
4-3
SWE D1
Helsingborg [9] 2
GIF Sundsvall [13]
FT 1 1
HT0-0
5-4
SER D1
Crvena Zvezda [1] 4
Partizan Belgrade [3] 1 5
FT 2 1
HT0-0
3-1
TUR Cup
Yeni Malatyaspor [8] 4
Galatasaray [2] 3
FT 2 5
HT1-2
5-1
BUL D1
Botev Vratsa [10] 5
Etar [7] 3
FT 1 1
HT0-0
8-2
GEO D1
WIT Georgia Tbilisi [6] 3
Dila Gori [9] 2
FT 0 1
HT0-0
3-8
Nor YC
Follo U19 1
Borgen U19 2
FT 2 3
HT0-1
8-7
FT 1 1
HT1-1
6-4
BOW PL
Mochudi Central Chiefs 2
Galaxy 2
FT 0 3
HT0-1
3-6
SEN C
US Goree 2
Walidaan DKR 3
FT 1 0
HT0-0
8-1
Finland K
VPV Pallo-Veikot 1
Nykarleby IK
FT 3 4
HT1-1
4-8
Finland K
Kiisto Vaasa 1
Sporting Kristina 1
FT 2 0
HT1-0
7-2
Finland K
Atlantis FC/Akatemia 3
TiPS 3
FT 2 4
HT1-2
2-1
SPA D1
Sevilla [6] 1
Rayo Vallecano [20] 2
FT 5 0
HT0-0
5-4
RUS PR
Arsenal Tula [7] 3
Spartak Moscow [5]
FT 3 0
HT3-0
6-4
NOR WCUP
Raufoss (w)
Lier (w)
FT 5 0
HT4-0
8-2
Nor YC
Sandefjord U19 2
Flint Tonsberg U19 2
FT 2 1
HT0-0
7-6
FT 3 1
HT2-1
4-1
SEN C
AS Dakar Sacre Coeur 2
Diambars 1
FT 0 1
HT0-1
6-4
QAT RL
Al Gharafa U23 1
Umm Salal U23 2
FT 1 0
HT1-0
2-6
Finland K
HIFK 2 1
Poxyt
FT 0 0
HT0-0
0-2
BLR D1
Dinamo Brest [2]
Slavia Mozyr [12] 2
FT 0 0
HT0-0
11-2
EGY D1
EL Ahly [3] 1
EL Masry [4]
FT 2 0
HT1-0
5-3
Nor YC
Brumunddal U19 3
Raufoss U19 2
FT 2 2
HT1-0
5-6
Nor YC
Krakeroy U19 2
Sarpsborg FK U19
FT 2 2
HT1-0
6-3
FT 0 2
HT0-1
7-6
FT 3 1
HT1-1
5-4
Brazil W L
Flamengo/RJ (w)
Ferroviaria SP (w) 2
FT 0 0
HT0-0
5-2
FT 3 0
HT0-0
10-0
FT 2 1
HT2-1
2-7
FT 1 0
HT0-0
BRA SPWL
Nautico Capibaribe (w)
Caninde/SE (W)
FT 2 0
HT2-0
BRA SPWL
Atletico Mineiro (W) 3
Gremio (w) 1
FT 0 2
HT0-0
2-5
BRA SPWL
Portuguesa(w) 1
Moreninhas MS (W) 1
FT 4 0
HT2-0
15-1
BRA SPWL
Nautico Capibaribe Women 2
Caninde Women 1
FT 2 0
HT2-0
14-6
BRA SPWL
Cruzeiro Macaiba RN Women 1
UDA Women 2
FT 1 0
HT0-0
4-7
BRA SPWL
Lusaca BA Women 1
Botafogo/PB (w) 3
FT 0 0
HT0-0
1-2
BRA SPWL
Chapecoense (w) 2
America MG Women 5
FT 2 1
HT1-0
5-3
SUI Cup
FC Zurich [8] 2
Basel [2] 4
FT 1 3
HT0-1
8-9
BEL WD1
Gent B (w) [3]
Svelta Melsele (w) [14] 2
FT 6 0
HT4-0
12-2
SPA D1
Real Sociedad [11] 2
Villarreal [16] 3
FT 0 1
HT0-0
6-3
POL PR
Zaglebie Sosnowiec [16] 1
Wisla Krakow [9] 4
FT 2 1
HT0-1
11-1
POL PR
Slask Wroclaw [12] 4
Gornik Zabrze [13] 4
FT 1 2
HT1-0
9-6
Nor YC
Lorenskog U19 1
Oppsal U19 1
FT 1 3
HT1-2
5-5
Nor YC
Hisoy U19 2
Start Kristiansand U19
FT 0 6
HT0-2
2-9
FT 0 8
HT0-1
0-8
HOL D1
Willem II [8] 1
PSV Eindhoven [2] 1
FT 0 3
HT0-2
0-7
ENG YFAC
Manchester City U18
Liverpool U18
FT 1 1
HT1-0
ITA Cup
Atalanta [5] 1
Fiorentina [11] 3
FT 2 1
HT1-1
9-3
SAN L
SP La Fiorita [1] 1
AC Juvenes [5] 1 3
FT 1 0
HT0-0
10-4
Ire LSL
Dublin University FC 1
Skerries Town FC
FT 0 5
HT0-1
3-5
Brazil W L
Foz Cataratas (w) 1
Audax SP (w) 2
FT 0 2
HT0-0
2-3
SPA D1
Getafe [4] 1
Real Madrid [3] 3
FT 0 0
HT0-0
9-4
Bra CUU20
Vasco da Gama U20 1
Palmeiras (Youth) 4
FT 1 4
HT0-1
8-6
CON CLA
Zamora Barinas [10]
Cerro Porteno [1] 1 4
FT 2 1
HT1-0
7-2
FT 1 1
HT0-0
10-4
FT 1 1
HT0-1
2-9
COL Cup
Deportes Quindio [2] 2
Cortulua [8] 3
FT 1 1
HT1-0
3-6
COL Cup
Real Santander [14]
Barranquilla FC [3]
FT 3 1
HT2-0
COL Cup
Atletico Huila [18] 4
Orsomarso [16] 2
FT 1 1
HT0-1
5-3
ECU CUP
Club Atletico Porteno 2
Macara 1 1
FT 1 2
HT0-1
3-6
FT 2 4
HT2-1
8-7
MEX D3
U.A. Zacatecas 1
Tepatitlan de Morelos 2
FT 2 1
HT1-0
9-1
Mex MFW
Atlas Women 2
Pachuca Women 1
FT 0 1
HT0-0
5-3
BRA CUP
Londrina PR [8] 3
Bahia BA [11] 4
FT 2 1
HT2-1
10-5
ECU CUP
Guayaquil City 2
CD Clan Juvenil 4
FT 6 1
HT5-1
5-4
Barbados P L
BDF Sport Programme 1
Brittons Hill
FT 6 1
HT4-0
4-4
ARG C
Union Santa Fe [8] 1
Barracas Central [1] 1
FT 0 1
HT0-1
2-2
Argentina Santa Fe Cup
CA Pujato
Atletico Carcarana
Pend.
CON CLA
FBC Melgar [6]
Palmeiras [1]
 
Mex MFW
Aguilas de Leon Women
Club America Women
 
ARM D1
Lori Vanadzor [5]
Shirak [6]
 
INT CF
E.N.Paralimniou [10]
Onisilos Sotiras [8]
 
ROM D2
Luceafarul Oradea [11]
CS Mioveni [7]
 
ROM D2
Metaloglobus [13]
Sportul Snagov [4]
 
ROM D2
Pandurii Targu-Jiu [14]
CS Balotesti [18]
 
 
ROM D2
ACS Sirineasa [15]
FC UT Arad [8]
 
R WSL
Becicherecu Mic (W)
Fairplay Bucuresti (w)
 
R WSL
Olimpia Cluj (w)
Uni Alexandria (w)
 
IDN C
Bali United [11]
Persija Jakarta
 
FFSA WPL
Metropolis United (w)
Adelaide Comets FC W
 
AFC WU19
Korea Rep (w) U19
Lebanon (w) U19
 
 
UKR U19
Arsenal Kyiv U19
Shakhtar Donetsk U19
 
AUS CGP B
Queanbeyan City
Brindabella Blues FC
 
CRSK U19
NK Istra 1961 U19
NK Rudes U19
 
CZE DFL
Mlada Boleslav U19
Sparta Praha U19
 
AFC WU19
Australia (w) U19
Nepal (w) U19
 
 
BGD D1
Feni SC
Farashganj SC
 
 
VIE D1
XM Hai Phong FC [5]
Becamex Binh Duong [7]
 
JPN D3
Thespa Kusatsu [12]
Gamba Osaka U23 [7]
 
RUS D2
Khimki (R) [14]
Sokol [2]
 
BWPL
RGUOR Minsk (w) [5]
Fk BOTSOR Brest Women [6]
 
UKR U19
Illichivec Mariupol U19
Volyn U19
 
 
INT FRL
Bosnia (w) U16
Slovakia (w) U16
 
 
Aus VD1
Moreland Zebras [5]
Langwarrin [6]
 
AUS BPL
Albany Creek [3]
The Gap BPL [7]
 
UKR D2
FK Avanhard Kramatorsk [6]
Obolon Kiev [4]
 
FFSA WPL
Adelaide University (w)
Salisbury Inter (w)
 
FFSA WPL
Adelaide City (w)
Fulham United (W)
 
BWPL
Neman Grodno (w) [3]
Slavyanka Minsk (W) [8]
 
ROM D3
Tunari
Afumati
 
Ken D1
Wazito FC
Coast Stima
 
AZE D2
FC Agsu
Sabah II
 
AZE D2
Qarabag II
Qaradag Lokbatan
 
AZE D2
Standard Sumgayit II
Turan Tovuz
 
AZE D2
FK MOIK Baku
Zaqatala FK
 
AZE D2
PFC Neftchi II
Keshla FK II
 
AZE D2
Sabayi II
FK Kapaz Ganca
 
AZE D2
Olimpik-Shuvalan Baku
Zira FK II
 
MAC D1
Sporting de Macau [6]
CD Tim Iec [9]
 
 
AFC WU19
Vietnam (w) U19
Iran (w) U19
 
ARM D1
Ararat Yerevan [9]
FC Avan Academy [1]
 
 
UEFA YL U19
Hoffenheim U19 [19]
FC Porto U19 [1]
 
Ken D1
Shabana FC
Kisumu All Stars
 
R WSL
CSS Targoviste (w)
Vasas Odorhei (w)
 
INT CF
Al-Arabi SC [6]
Umm Salal [9]
 
AFC WU19
Myanmar (w) U19
Uzbekistan (w) U19
 
UZB D1
Dinamo Samarqand [7]
Navbahor Namangan [6]
 
Uganda C
Bright Stars
Express FC
 
IRN PR
Sepidrood Rasht [15]
Foolad Khozestan [6]
 
BUL D1
Septemvri Simitli [12]
FC Dunav Ruse [13]
 
MAS SL
Kedah [4]
Selangor [3]
 
MAS SL
Felda United [12]
Melaka [5]
 
Syri D1
Al Herafyeen
Jableh SC
 
Syri D1
Al-Taleiah
Al Nawair
 
Syri D1
Al-Wahda Damascus
Al-Karamah
 
Syri D1
Al Wathbah
Al Sahel Tartous
 
Syri D1
Al-Majd Damascus
Al Ittihad (SYR)
 
Syri D1
Hutteen FC
Al-Shorta Damascus
 
MAS PL
Darul Takzim II [1]
Selangor United [4]
 
MAS PL
Kelantan [10]
Pulau Pinang [9]
 
T C
Sifakesi [2]
E.Gawafel.S.Gafsa [2]
 
 
RUS D2
Dnepr Smolensk [12]
Dolgiye Prudy [6]
 
THA PR
Sukhothai [9]
Chiangrai United [3]
 
ITA YTHL
Empoli U20 [10]
AS Roma U20 [4]
 
UKR D2
Hirnyk-Sport [12]
Rukh Vynnyky [11]
 
 
IRQ D1
Al Diwaniya [18]
Naft Misan [5]
 
ROM D3
Rapid Bucuresti
FC Agricola Borcea
 
 
ARG Re Cup
Belgrano Reserves
Banfield Reserves
 
ARG Re Cup
Lanus Reserves
Velez Sarsfield Reserves
 
 
ARG Re Cup
Racing Club Reserves
Newell's Reserves
 
ARG Re Cup
River Plate R
Huracan Reserves
 
 
Ken D1
Administration Police FC
FC Talanta
 
MOL D1
Codru Lozova [7]
Zimbru Chisinau [8]
 
RWA D1
AS Kigali
Kiyovu FC
 
RWA D1
Kirehe FC
Gicumbi FC
 
BLR D1
FK Vitebsk [12]
Slutsksakhar Slutsk [16]
 
UAE D1
Al-Hamriyah [4]
Hatta [2]
 
UAE D1
Al-Thaid [7]
Al Arabi(UAE) [8]
 
UAE D1
Dubba Al-Husun [5]
Al Oruba (UAE) [3]
 
UAE D1
Al-Khaleej UAE [1]
Al Taawon [9]
 
UAE D1
Masafi [6]
Masfut [10]
 
UAE LP
Dabba Al-Fujairah [14]
Ajman [7]
 
UAE LP
Ittihad Kalba [11]
Al-Sharjah [1]
 
JOR D1
That Ras [12]
AL Salt [5]
 
ALG D2
JSM Skikda [9]
USM EL HARRACH [13]
 
ALG D2
MC Saida [11]
ES Mostaganem [14]
 
ALG D2
USM Blida [16]
RC Relizane [5]
 
ALG D2
ASO Chlef [2]
WA Tlemcen [1]
 
ALG D2
Biskra [4]
ASM Oran [12]
 
ALG D2
A Bou Saada [7]
USM Annaba [10]
 
ALG D2
RC Kouba [15]
MC Magra [3]
 
UKR D2
Zirka Kirovohrad [15]
MFK Mikolaiv [9]
 
MEX U20
Monarcas Morelia U20
Club Tijuana U20
 
MOL D2
FC Cahul-2005 [10]
Dacia-Buiucani [4]
 
MOL D2
FC Sireti [7]
FC Tighina [6]
 
MOL D2
FC Singerei [8]
CSF Sparta [2]
 
RUS WPL
Zvezda 2005 (w) [6]
Torpedo Izhevsk (w) [8]
 
GER U19
Werder Bremen U19 [3]
RB LeipzigU19 [4]
 
ROM D3
ACS KSE Targu Secuiesc
Sporting Liesti
 
ROM D3
ACS Somuz Falticeni
CS Sanatatea Darabani
 
ROM D3
ACSO Filiasi
FC U Craiova 1948 SA
 
ROM D3
Astra Giurgiu II
Voin Tate Numa Glenn
 
ROM D3
AFC Hermannstadt 2
CSM Flacara Moreni
 
ROM D3
AFC Metalul Buzau
CSM Ramnicu Sarat
 
ROM D3
Cluj II
AFC Unirea Tasnad
 
ROM D3
CS Minaur Baia Mare
FC Ariesu Turda
 
ROM D3
CS Sporting Rosiori
Atletic Bradu
 
ROM D3
CS Universitatea Craiova B
SR Brasov
 
ROM D3
FC Unirea Alba Iulia
CS Ocna Mures
 
ROM D3
ACS Foresta Suceava
Stiinta Miroslava
 
 
ROM D3
Millenium Giarmata
CS Soimii Lipova
 
ROM D3
Gloria Popesti-Leordeni
Steaua Bucuresti 2
 
ROM D3
Unirea Bascov
FC Voluntari II
 
ROM D3
Unirea Dej
CS Sanatatea Cluj
 
HY U19
Ajax U19
AZ Alkmaar U19
 
BUL D2
Arda [2]
FC Dobrudzha [16]
 
BUL D2
Kariana Erden [12]
PFK Montana [3]
 
BUL D2
Litex Lovech [5]
Lokomotiv Sofia [9]
 
MKD D2
FC Struga Trim Lum [1]
FK Teteks Tetovo [9]
 
UKR D2
Dnipro-1 [1]
Gelios Kharkiv [16]
 
NOR D1 W
Floya (w)
Grand Bodo (w)
 
SLO D3
Svoboda Peshtera
Livar Ivancna Gorica
 
UZB D1
Nasaf Qarshi [14]
OTMK Olmaliq [13]
 
UZB D1
Kuruvchi Bunyodkor [3]
Buxoro FK [10]
 
SPA D3
Ontinyent CF [3]
UD Levante B [3]
 
CZE CFL
Velke Mezirici [6]
Sardice [13]
 
CZE CFL
Vrchovina [12]
Lisen [2]
 
CZE CFL
Frydek-Mistek [4]
Valasske Mezirici [16]
 
RUS D2
FC Pskov 747 [9]
Chertanovo Moscow II [13]
 
INT CF
GrIFK Kauniainen
HIFK [11]
 
ITA YTHL
Fiorentina U20 [5]
Juventus U20 [8]
 
CRO D2
Hrvatski dragovoljac
Hajduk Split II
 
CRO D2
Radnik Sesvete
NK Lucko
 
BUL D1
Cherno More Varna [6]
Ludogorets Razgrad [1]
 
FIN D1
Vaasa VPS [10]
SJK Seinajoen [5]
 
FIN D1
Ilves Tampere [4]
Lahti [6]
 
FIN D1
RoPS Rovaniemi [8]
KuPs [9]
 
KSA PR
Al Raed [9]
Al-Feiha [13]
 
KSA PR
Al-Baten [15]
Uhud [16]
 
KSA PR
Al Wehda Mecca [7]
Al-Qadasiya [14]
 
KSA PR
Al-Faisaly Harmah [6]
Al Ahli Jeddah [5]
 
KSA PR
Al-Hazm [12]
Al-Nasr(KSA) [1]
 
KSA PR
Al Ittihad(KSA) [11]
Al-Fateh [8]
 
MOL D1
CS Petrocub [6]
Sheriff Tiraspol [1]
 
ROM D2
Universitaea Cluj [3]
Ripensia Timisoara [9]
 
Finland K
BK-46 Karis Karjaa
FC Espoo 2
 
BLR D1
Dinamo Minsk [4]
Neman Grodno [8]
 
IRN PR
Persepolis [1]
Sepahan [3]
 
IRN PR
Zob Ahan [10]
Tractor Sazi Tabriz [4]
 
BHR D1
Al-Budaiya [9]
Manama Club [3]
 
BHR D1
East Riffa [6]
Al-Shabbab [7]
 
GER Reg
SV Lippstadt [10]
Viktoria koln [1]
 
POL PR
Zaglebie Lubin [5]
Jagiellonia Bialystok [6]
 
CZE D2
Usti nad Labem [7]
Pardubice [6]
 
CZE CFL
Slavia Kromeriz [1]
Odra Petrkovice [3]
 
CRO D1
NK Lokomotiva Zagreb [5]
Istra 1961 Pula [9]
 
KSA PR
Al Hilal [2]
Al-Taawon [4]
 
MAL D1
Tarxien Rainbows F.C [10]
Floriana F.C. [8]
 
RUS D2
Saturn Moscow [12]
Dinamo Briansk [5]
 
 
MAL D2
Sirens [1]
Swieqi United [8]
 
RUS WPL
Lokomotiv Moscow (w) [3]
FK Ryazan (w) [2]
 
ROM D2
FC Timisoara [10]
ACS Poli Timisoara [19]
 
UEFA YL U19
Barcelona U19 [19]
Chelsea FC U19
 
CZE DFL
FC Cheb
Frantiskovy Lazne
 
GER OBW
Germania Friedrichstal
Nottingen
 
EST D4
Maardu Linnameeskond II
Tallinna JK Legion B
 
EST D4
Raplamaa
JK Tallinna Kalev III
 
Finland K
HPS
NuPS
 
Finland K
KPV/Akatemia
I-JBK
 
Finland K
PeKa
Peltirumpu
 
Finland K
RaiFu
Aifk Turku