All Hot FilterFilter0
ARG B M
Colegiales [7] 3
San Telmo [6] 3
FT 0 1
HT0-1
7-5
PER D1
Sporting Cristal [2] 1
FBC Melgar [13] 6
FT 2 3
HT1-1
4-1
POR CN
Sporting Lisbon [3] 6
FC Porto [2] 4
FT 1 1
HT1-1
1-12
90min[1-1],120min[2-2],Pen[5-4],Sporting LisbonWin
HOL D2
RKC Waalwijk [6]
Go Ahead Eagles [5]
FT 0 0
HT0-0
1-3
ICE PR
KA Akureyri [7]
IBV Vestmannaeyjar [12] 2
FT 2 0
HT0-0
2-4
AUS D3
Grazer AK [1] 1
Wolfsberger AC Amateure [8] 2
FT 1 1
HT0-0
8-6
SUI Sl
Basel [2] 1
Neuchatel Xamax [9]
FT 4 1
HT1-0
9-3
SUI Sl
Lugano [3] 2
Grasshopper [10] 1 3
FT 3 3
HT1-1
8-2
SUI Sl
FC Sion [6] 3
Thun [5] 2
FT 0 1
HT0-0
3-6
SUI Sl
Young Boys [1] 2
Luzern [7] 3
FT 4 0
HT1-0
4-7
SUI Sl
FC Zurich [8] 3
St. Gallen [4] 1
FT 1 1
HT0-1
4-5
SPA D3
Badajoz [4] 3
UD Logrones [2] 2
FT 0 1
HT0-0
4-6
FT 1 2
HT1-0
4-4
FT 0 4
HT0-2
0-4
ISR D1
Maccabi Netanya [3] 1
Maccabi Haifa [2] 3
FT 1 2
HT0-1
6-3
FT 1 1
HT1-0
1-6
90min[1-1],120min[1-2],FC Viitorul ConstantaWin
FT 2 4
HT0-1
10-5
FT 1 2
HT1-0
3-5
BLR D1
Dinamo Brest [3] 2
Neman Grodno [8] 1 4
FT 6 1
HT2-0
4-2
FT 0 1
HT0-1
5-6
GERC
RB Leipzig [3] 1
Bayern Munchen [1] 1
FT 0 3
HT0-1
5-4
CRO D1
Slaven Koprivnica [7] 2
Rijeka [2]
FT 1 1
HT0-0
5-7
FT 0 3
HT0-2
3-6
URU D1
CA Juventud [14] 3
CA River Plate [13] 1 3
FT 4 1
HT2-0
0-2
FT 2 4
HT1-1
6-4
UAE LP
Dabba Al-Fujairah [14]
Banni Yas [6]
FT 3 3
HT0-2
11-4
UAE LP
Emirates Club [13] 1
Al-Sharjah [1] 1
FT 1 2
HT1-1
1-5
UAE LP
Al Ahli(UAE) [2] 3
Ahli Al-Fujirah [12] 2
FT 1 3
HT1-1
2-4
Spain D4
Moralo CP 3
UA Horta 1
FT 0 0
HT0-0
3-3
BEL FAD
Excelsior Virton [3]
Thes Sport [1]
FT 2 2
HT0-0
BEL FAD
KMSK Deinze [2]
Lierse Kempenzonen [4]
FT 2 3
HT1-0
ADT M
Argentino de Rosario [5] 1
Real Pilar [3] 1
FT 0 0
HT0-0
3-2
ADT M
Centro Espanol [6] 2 3
Liniers [2] 1 3
FT 0 2
HT0-0
4-4
BRA U19
Coritiba U19
Iraty SC U19
FT 4 0
HT1-0
BRP PS D2
Manthiqueira/SP 4
Paulista(SP) 1
FT 0 4
HT0-2
4-6
BRP PS D2
Anpaao 4
Sao Jose Dos Campos/SP 5
FT 2 2
HT1-1
3-3
BRP PS D2
Matonense SP 3
Inter Bebedouro/SP 1
FT 1 2
HT1-0
9-3
BRP PS D2
Mauaense SP 2
Guarulhos SP 2
FT 0 0
HT0-0
10-2
BRP PS D2
Rio Branco(SP) 1
Uniao Barbarense 1 2
FT 1 1
HT1-0
3-4
Bra SD
Portuguesa RJ 3
Sobradinho EC 4
FT 2 0
HT1-0
3-1
Brazil L
Angra Dos Reis RJ 2
Audax Rio RJ 4
FT 1 2
HT1-1
4-2
Brazil L
Friburguense RJ 4
Duque de Caxias RJ 1 4
FT 0 0
HT0-0
10-3
Brazil L
Sampaio Correa (RJ) 2
Goytacaz RJ 3
FT 0 0
HT0-0
5-1
Brazil L
Sao Goncalo 3
Artsul RJ 1
FT 0 0
HT0-0
2-5
Brazil L
Tigres Brasil 4
Campos RJ 3
FT 0 1
HT0-0
6-1
BRA CPY
Goncalense FC U20 1 3
Olaria RJ U20 4
FT 1 3
HT0-3
7-7
BRA CPY
Guarani RS U20 1 2
Uniao Harmonia U20 1 5
FT 5 1
HT2-1
6-1
BRA CPY
Novo Hamburgo RS U20 2
Soledade FC U20 4
FT 1 0
HT0-0
10-2
BRA CPY
Vasco da Gama U20 1
Fluminense U20 1
FT 2 1
HT1-1
4-6
FT 1 5
HT0-2
7-6
FT 3 1
HT0-1
6-9
FT 0 1
HT0-0
6-4
BRA CPY
Primavera (Youth) 3
Guarani SP (Youth) 2
FT 1 3
HT1-2
2-6
BRA CPY
OSTO youth team 4
Sao Paulo U20
FT 1 0
HT0-0
0-7
FT 1 2
HT0-1
7-2
FT 0 0
HT0-0
5-3
BRA CPY
Taubate (Youth) 1
Juventus-AC (Youth)
FT 2 0
HT0-0
2-7
BRA CPY
EC Sao Bernardo U20 2
Sao Caetano (Youth) 2
FT 1 1
HT0-0
10-3
FT 2 3
HT2-2
2-6
BRA CPY
Comercial FC U20 3
Rio Preto (Youth) 1
FT 0 1
HT0-0
9-4
FT 0 1
HT0-1
4-6
BRA CPY
Linense SP (Youth) 4
Penapolense (Youth) 3
FT 3 1
HT0-0
9-7
BRA SPWL
Gremio (w) 3
Fluminense RJ (W) 3
FT 5 0
HT2-0
4-5
ITA D1
Bologna [12]
Napoli [2] 1
FT 3 2
HT2-0
5-8
FIFAWYC
Argentina U20 2
South Africa U20 1
FT 5 2
HT1-1
8-4
IRE D1
Longford Town [5]
Athlone Town [9] 3
FT 3 1
HT2-1
7-3
FT 0 2
HT0-1
10-7
HOL D2
Sparta Rotterdam [2] 1 2
De Graafschap [17] 2
FT 1 2
HT1-0
4-6
FT 1 1
HT0-1
5-3
ITA D2
Benevento [4] 2
Cittadella [7] 5
FT 0 3
HT0-2
10-3
BRA D1
Botafogo RJ [7] 10
Palmeiras [1]
FT 0 1
HT0-0
0-8
SYR Cup
Al-Jaish Damascus
Al-Taleiah
FT 2 1
HT1-1
SYR Cup
Al-Karamah
Teshrin SC
FT 1 0
HT1-0
SPA CUP
FC Barcelona [1] 2
Valencia [4] 2
FT 1 2
HT0-2
9-2
PAR D2
Sportivo Iteno [12]
12 de Octubre [1]
FT 0 1
HT0-0
PAR D2
Guay Leena [11]
Rubio nu [13]
FT 3 1
HT1-1
Bra SD
Bahia de Feira BA 4
America FC Natal RN 2
FT 1 2
HT1-1
9-2
Bra SD
Floresta CE 5
Bragantino PA 1 2
FT 3 1
HT2-0
4-7
Bra SD
Juazeirense 1
Aparecidense GO 1 4
FT 1 0
HT1-0
3-9
GF L1
CSC de Cayenne 1
AS Etoile Matoury 1
FT 3 5
HT0-2
6-4
BRA D2
Ponte Preta [13] 5
Parana PR [9] 2
FT 4 2
HT1-2
9-5
BRA D2
Sao Bento [16] 3
Oeste [8] 2
FT 1 0
HT0-0
7-10
LIB
Al-Ansar (LIB) [2]
Al-Ahed [1]
FT 0 1
HT0-0
FT 1 0
HT0-0
2-9
VEN D2
Real Frontera 5
Gran Valencia FC 3
FT 2 3
HT1-2
5-3
FT 2 0
HT0-0
12-7
FT 1 1
HT1-1
4-5
VEN D1
Zulia FC [10] 4
Caracas FC [8] 5
FT 3 2
HT0-2
9-3
CAN CSL
York 9 FC
Forge FC
FT 0 0
HT0-0
7-6
CHI D2
Melipilla [14] 3
Puerto Montt [4] 3
FT 2 0
HT0-0
1-4
FT 1 1
HT0-1
6-7
Bra SD
Sao Raimundo/PA
Rio Branco AC
FT 6 1
HT1-0
FT 0 0
HT0-0
3-9
FT 1 2
HT0-2
BRA SPWL
Lusaca BA Women
America MG (w) 3
FT 0 2
HT0-1
6-3
BRA D3
Confianca SE [3] 2
Nautico (PE) [5] 3
FT 1 1
HT0-0
10-8
FT 2 0
HT1-0
12-2
COL D2
Cortulua [6] 2
Barranquilla FC [4] 1 5
FT 2 0
HT2-0
1-6
COL D2
Real Cartagena [1] 2
Deportivo Rionegro [7] 2
FT 4 1
HT1-1
3-4
CHI D2
Cobreloa [1] 1 1
CD Magallanes [15] 3
FT 0 0
HT0-0
3-3
PAR D2
Sportivo Trinidense [10]
2 de Mayo PJC [5]
FT 1 1
HT0-0
FT 0 1
HT0-1
9-1
Bra SD
Joinville SC 4
Avenida RS 1 2
FT 1 0
HT1-0
8-2
BRA D3
Sao Jose PoA RS [6] 1
Juventude [2] 4
FT 1 1
HT0-0
6-4
FT 0 1
HT0-0
1-4
BRA D1
Gremio (RS) [19] 1
Atletico Mineiro [2] 4
FT 1 0
HT0-0
13-4
FT 0 2
HT0-1
5-5
BRA D2
Brasil de Pelotas [20] 3
America MG [19] 2
FT 2 1
HT1-1
3-3
COL D1
Millonarios [1] 2
Deportivo Pasto [6] 3
FT 1 0
HT0-0
3-2
FT 2 0
HT0-0
4-5
Bra SD
Caldense MG 1
Vitoria ES 2
FT 0 0
HT0-0
0-3
BRP PS D2
EC Sao Jose SP 1
Atletico Mogi SP 3
FT 6 0
HT3-0
13-2
Bra SD
Coruripe Al 1 2
Fluminense de Feira BA 4
FT 0 1
HT0-1
4-3
Bra SD
Sinop FC
Palmas
FT 1 1
HT0-0
Bra SD
Fast Clube AM 3
Barcelona RO 2
FT 1 1
HT1-0
3-5
BRA LNA
Atletico Chiriqui 3
Leones de America FC 4
FT 1 1
HT0-0
8-1
ECU D1
CD El Nacional [9] 3
Macara [4] 4
FT 1 2
HT1-1
1-2
BRA CPY
Bahia (Youth) 3
Canaa EC U20 4
FT 0 1
HT0-0
14-5
90min[0-1],Two Rounds[1-1],Pen[5-3],Bahia (Youth)Win
BRA D3
Santa Cruz PE [10] 2
ABC RN [7] 2
FT 2 1
HT0-0
9-5
CAN CSL
Cavalry FC 1
HFX Wanderers FC 1
FT 2 0
HT1-0
9-4
FT 3 1
HT2-1
7-5
MLS
Vancouver Whitecaps [8] 1
FC Dallas [7] 1
FT 2 1
HT2-0
0-13
CHI D2
San Luis Quillota [16] 2
Barnechea [5] 1
FT 0 2
HT0-2
0-1
USL D1
Indy Eleven [10]
Nashville [3] 2
FT 0 0
HT0-0
5-0
USL D1
Hartford Athletic [36] 2
Ottawa Fury [11] 2
FT 1 1
HT0-1
2-2
FT 0 0
HT0-0
11-3
FT 1 0
HT0-0
1-7
MLS
FC Cincinnati [12] 1
New York Red Bulls [5] 1
FT 0 2
HT0-0
8-4
MLS
New England Revolution [11] 1 3
DC United [2]
FT 1 1
HT0-0
5-6
MLS
Philadelphia Union [1] 1
Portland Timbers [11] 2
FT 1 3
HT0-2
4-2
CHI D1
Colo Colo [2] 3
Audax Italiano [4] 1 3
FT 3 0
HT1-0
10-3
FT 1 1
HT0-0
4-6
FT 1 0
HT0-0
8-0
Bra SD
Real Desportivo/RO 5
Manaus (AM) 1
FT 1 1
HT0-0
7-1
USA NPSL
Tormenta FC 2
Lansing Ignite FC 1
FT 0 0
HT0-0
5-3
USA NPSL
Evergreen 1 2
FC Sonic Lehigh Valley 3
FT 1 2
HT1-1
3-1
MLS
Minnesota United FC [6] 1
Houston Dynamo [4] 2
FT 1 0
HT1-0
3-5
FT 2 4
HT0-0
USL D1
Austin Bold [17] 1 1
New Mexico United [2] 3
FT 1 3
HT0-1
6-2
FT 1 0
HT1-0
4-5
USL D1
Rio Grande Valley [24] 2
San Antonio [26] 1
FT 3 1
HT2-0
2-3
ECU D1
Deportivo Cuenca [11] 1
Guayaquil City [12] 1
FT 2 0
HT1-0
3-6
PER D1
Sport Boys [18]
Alianza Universidad [12] 1 2
FT 1 2
HT0-0
5-4
NIC D1
Managua FC 1
Real Esteli 3
FT 3 3
HT1-2
6-5
BRA LNA
San Francisco FC 2
Tauro FC 1
FT 1 0
HT1-0
1-2
MLS
Colorado Rapids [12] 2
Columbus Crew [9] 2
FT 3 2
HT2-1
7-4
CHI D2
CD Copiapo S.A. [3] 2
Union San Felipe [14] 1
FT 0 1
HT0-1
4-4
FT 1 1
HT1-1
4-3
USL D1
Real Monarchs [25] 3
Phoenix Rising FC [11] 2
FT 2 4
HT2-2
6-3
CPL
Western Suburbs 2
Stop Out 1
FT 3 0
HT0-0
7-5
USA NPSL
ASC San Diego
AS Losangeles 1 6
FT 3 0
HT1-0
2-0
USA NPSL
Crossfire Redmond 2
Spokane Shadow 2
FT 5 3
HT2-2
6-3
FT 2 2
HT1-0
8-4
FT 0 0
HT0-0
2-3
AB U20 L
Edgeworth Eagles U20
Lambton Jaffas U20 1 1
FT 5 1
HT4-0
2-2
FT 2 0
HT1-0
6-8
ACT U20 L
Canberra FC U20
Cooma Tigers U20 1
FT 1 0
HT1-0
7-4
FT 1 2
HT0-1
5-7
A FFA Cup
South Hobart [2] 4
Olympia Warriors [3] 3
FT 5 2
HT3-1
8-3
FT 3 3
HT2-2
8-5
FT 2 0
HT0-0
6-3
JPN D1
Yokohama Marinos [6] 1
Jubilo Iwata [12] 1
FT 4 0
HT1-0
4-5
JPN D2
Kagoshima United [18]
Avispa Fukuoka [21] 4
FT 0 1
HT0-0
10-5
JE Cup
Blaublitz Akita [12]
Meiji University
FT 0 3
HT0-2
JE Cup
AC Nagano Parceiro [10] 1
Niigata University
FT 1 0
HT0-0
1-7
JE Cup
Veertien Kuwana [9]
Kwansei Gakuin University
FT 2 2
HT2-1
90min[2-2],120min[3-2],Veertien KuwanaWin
JE Cup
MD Nagasaki
Kochi United
FT 0 1
HT0-0
FT 0 2
HT0-0
JE Cup
Nara Club [12]
Ritsumeikan University 1
FT 1 2
HT0-2
12-2
JE Cup
Matsuyama University 1
Okinawa SV 1
FT 0 2
HT0-1
1-5
FT 2 2
HT2-0
90min[2-2],120min[2-2],Pen[4-3],Gainare TottoriWin
JE Cup
Giravanz Kitakyushu [1]
Tokuyama University 3
FT 6 0
HT3-0
5-6
FT 2 4
HT0-2
1-2
JE Cup
Roasso Kumamoto [4]
Verspah Oita [7]
FT 2 0
HT0-0
FT 1 0
HT0-0
JE Cup
Kataller Toyama [6]
FC Kariya [3] 1
FT 2 0
HT1-0
6-2
JE Cup
Urayasu SC
Hosei University
FT 0 1
HT0-1
WJLC
NTV Beleza (w) [1]
Nojima Stella (W) [6]
FT 1 2
HT0-1
4-4
FT 0 0
HT0-0
WJLC
IGA Kunoichi (w) [7]
INAC (w) [3]
FT 0 2
HT0-2
FT 1 2
HT1-1
7-4
FT 0 3
HT0-1
2-1
JE Cup
SRC Hiroshima
Institute of Fitness
FT 1 2
HT1-1
NSW-N TPL
Hamilton Olympic [7]
Valentine [9]
FT 1 1
HT0-1
14-6
FT 1 2
HT0-2
0-13
FT 0 4
HT0-3
6-8
FT 2 0
HT0-0
8-6
FT 3 1
HT0-1
10-2
JPN D1
Sagan Tosu [18] 1
Kashima Antlers [5]
FT 1 0
HT0-0
3-6
FT 0 4
HT0-2
3-4
JPN D2
Tochigi SC [19] 1
Fagiano Okayama [11] 1
FT 1 1
HT0-0
5-5
FT 0 0
HT0-0
4-3
AUS NSW
Rockdale City Suns [4] 2
Sydney United [5] 1
FT 2 3
HT0-2
3-2
AUS WPL
Alamein (w) [4]
Heidelberg United (w) [3]
FT 6 1
HT3-1
5-3
AUS NSW
Manly United [6]
South Coast Wolves [1] 4
FT 0 4
HT0-1
13-3
FT 1 4
HT0-4
9-5
FT 2 1
HT1-0
2-5
FT 3 1
HT2-0
8-3
FT 0 1
HT0-0
2-6
FT 0 3
HT0-0
0-9
HK D2
Sham Shui Po [2] 3
Sao Jose(AP) [4] 2
FT 2 0
HT0-0
3-4
FT 0 1
HT0-1
4-7
JPN D1
Vissel Kobe [16]
Shonan Bellmare [10] 2
FT 4 1
HT0-0
4-3
JPN D2
Kashiwa Reysol [8] 3
Omiya Ardija [5]
FT 1 1
HT1-0
5-3
FT 0 0
HT0-0
5-2
FT 1 0
HT0-0
2-4
AUS VPL
South Melbourne [8]
Bentleigh greens [3] 1
FT 3 2
HT0-1
3-11
FFSA WPL
Macarthur Rams Women 1
Manly Utd (w)
FT 3 1
HT2-0
8-1
FT 3 2
HT1-1
7-4
JPN D1
Oita Trinita [3] 1
Kawasaki Frontale [4]
FT 0 1
HT0-1
4-3
CHA D2
Baoding Rongda FC [9] 1
Bei Li Gong [8]
FT 5 1
HT2-1
3-6
R WSL
CSS Targoviste (w)
Fairplay Bucuresti (w) 1 1
FT 2 3
HT1-2
4-3
FT 8 0
HT3-0
10-2
CHA CSL
Dalian Aerbin [12] 1
Shanghai Shenhua [13]
FT 1 0
HT0-0
5-10
KOR D1
Daegu FC [4] 2
Suwon Samsung Bluewings [8] 3
FT 0 0
HT0-0
2-5
CHA D2
Hunan Billows [15] 2
Kunshan FC [10] 1
FT 1 3
HT0-1
4-4
FT 1 3
HT0-2
3-1
CZE DFL
ABC Branik 2
CAFC Brno-Zidenice 2
FT 2 0
HT1-0
5-2
FT 3 2
HT0-1
6-6
VIE D3
Lam Dong 1
Cong An Nhan Dan 1
FT 2 1
HT1-1
3-4
FT 4 1
HT2-0
5-3
CZE DFL
Slovan Cernovir 3
Dolany 1
FT 0 2
HT0-1
7-4
CZE CFL
Unicov [6] 1
Spartak Hulin [15] 3
FT 3 0
HT1-0
8-6
FT 2 3
HT1-1
3-6
AUS L
Waf Brigittenau 2
SC Ostbahn XI 2
FT 4 2
HT2-2
1-1
CZE DFL
Havlickuv Brod 2
FK Nove Sady 2
FT 1 5
HT0-3
2-3
VIE D2
An Giang [4] 2
Hong Linh Ha Tinh [3] 2
FT 0 2
HT0-1
6-7
VIE D2
TTBD Phu Dong [12] 4
Huda Hue [6] 1
FT 2 1
HT0-0
5-6
AUT D2
SV Ried [2]
SG Austria Klagenfurt [9] 4
FT 1 1
HT0-0
5-2
FT 3 2
HT1-1
7-3
AUS L
Annabichler SV 1 1
SV Seeboden 2
FT 1 1
HT0-1
9-0
CZE DFL
Jiskra Trebon
Milevsko 3
FT 5 0
HT4-0
6-2
Spain D4
Beti Kozkor KE 3
Mallorca B 1
FT 0 0
HT0-0
4-3
AUS L
Langenrohr 1
SC Rohrendorf 1
FT 3 2
HT1-0
6-4
FIN CU20
Reipas U20
TPS Turku U20 3
FT 0 2
HT0-1
4-0
SLO WL
MFK Ruzomberok Women
Partizan Bardejov (w)
FT 1 7
HT1-3
1-6
Thai D4
Bankunmae FC 5
Air Force Robinson FC 1
FT 1 2
HT0-0
3-2
Thai D4
E-San D-Beach Aura Pattaya 1
Kohkwang 2
FT 0 0
HT0-0
8-3
Thai D4
JL Chiangmai United II
Watbot FC
FT 1 4
HT0-2
5-7
Thai D4
Look Isan FC 3
Assumption Thonburi 2
FT 1 1
HT0-0
3-4
Thai D4
Nan FC 5
Maejo United 5
FT 2 4
HT2-4
6-4
SLO WL
ZNK Cerklje (w) 3
ZNK Maribor (w) 3
FT 2 1
HT1-0
3-12
SLO WL
ZNK Teleing (w)
Olimpija Ljubljana (w) 3
FT 2 1
HT0-1
2-1
Thai D4
Rangsit University JW FC 2
Rangsit United 5
FT 1 0
HT1-0
2-5
SER U19
Jedinstvo UB U19 2
Red Star Belgrade U19
FT 0 2
HT0-2
3-4
VIE D3
Da Nang II
Nam Dinh FC II 1
FT 2 2
HT1-2
4-3
VIE D3
Kon Tum 1
T T Hanoi B 2
FT 1 1
HT0-1
6-3
AFB
SKV Altenmarkt (w) [5] 2
Vorderland (w) [8]
FT 2 2
HT1-2
6-6
AUS L
SV Wienerberger 2
Slovan HAC 3
FT 5 0
HT2-0
2-11
FT 1 0
HT0-0
12-5
CZE U21
BrnoU21 [3] 2
FCBohemians1905 U21 [4] 1
FT 3 1
HT2-0
4-2
Spain D4
Alcobendas Sport 1 4
Lorca FC 1
FT 1 1
HT1-0
1-11
Spain D4
Mostoles 1
Pena Sport 4
FT 1 0
HT1-0
6-7
VIE D2
Binh Phuoc [1] 2
Pacifico Xining [7] 2
FT 4 1
HT2-1
2-3
SPA D2
Almeria [9] 3
AD Alcorcon [13] 1 4
FT 0 0
HT0-0
1-5
SPA D3
Atletico de Madrid B [1] 5
Mirandes [2] 2
FT 0 0
HT0-0
6-6
SPA D3
Fuenlabrada [1] 2
Recreativo Huelva [4] 1
FT 3 0
HT0-0
6-3
SPA D3
Celta vigo b [1] 1
CD Alcoyano [3] 2
FT 1 0
HT0-0
5-1
FT 4 1
HT1-0
11-6
JPN D2
FC Gifu [22]
Machida Zelvia [16] 1
FT 1 2
HT0-2
3-8
KAZ PR
FK Taraz [9] 3
Tobol Kostanai [3] 2
FT 0 1
HT0-0
3-0
LIT Cup
Kauno Zalgiris [3] 1
Trakai [4]
FT 1 1
HT0-0
4-6
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-3],Kauno ZalgirisWin
SWE D3N
IK Sleipner 2
Torstorps IF 1
FT 2 0
HT0-0
11-5
SPA YC
Numancia U19 3
Celta Vigo U19 2
FT 4 1
HT1-1
10-4
SPA YC
Real Madrid U19 3
Tenerife U19 4
FT 4 1
HT2-0
2-4
SPA YC
Real Zaragoza U19 2 4
Villarreal U19 3
FT 1 1
HT1-0
2-5
Spain D4
Cadiz B
Osasuna B 3
FT 0 1
HT0-0
4-5
Spain D4
Alaves B 1
Compostela 2
FT 1 0
HT1-0
8-6
Spain D4
CD Covadonga 3
Bergantinos CF 1
FT 0 2
HT0-1
4-3
Spain D4
UD Poblense 3
Club Deportivo Tropezon 2
FT 4 2
HT2-1
6-2
FT 1 0
HT0-0
1-6